Maledivy

Paradise Island Resort & Spa ****

Chci bydlet v tomto hotelu

Paradise Island Resort se nachází na stejnojmenném ostrůvku, v severním atolu Malé, na Maledivách. Jedná se o kilometr dlouhý a 230 metrů široký ostrůvek, který místní lidé znají pod názvem Lankanfinolhu.

Resort Paradise Island je místem, kde si každý milovník tropického prostředí přijde na své. Síť zpevněných cest se tu vine tropickou zelení a odbočuje k tropickým vilkám umístěným přímo na pláži, nebo se stáčí ke gurmánským restauracím i harmonickým lázním. Tento resort je příjemnou zastávkou v hektickém době. Zastavte se a odpočívejte.

Cesta z mezinárodního letiště sem trvá pouhých patnáct minut rychlo-člunem, přesto zde zažijete pravé Maledivy.

 • jedna strana ostrova má kvalitní bílou pláž (druhá je horší)
 • kvalitní ekonomická varianta
 • podle nás nemá kvalitu dle oficiálních 5-ti hvězd
 • jeden z levnějších resortů
 • kousek od hlavního letiště cca 10 km
 • vhodné při kratších pobytech v kombinaci se Srí Lankou

Zahrát si můžete volejbal, basketbal, tenis, badminton, squash, stolní tenis i nejrůznější hry jako kulečník, apod.

Vyzkoušet si můžete denní i noční rybaření i se zapojit do velké rybářské hry.

Kdo strávil dovoleno na Maledivách a nevyzkoušel si jediný vodní sport, jako by nebyl. Co třeba windsurfing? Jízdu na banánu? Plavbu na katamaránu? Potápění? Šnorchlování? Máte z čeho vybírat!

Celou řadu aktivit nabízí i velký hotelový bazén a pláž, která se vine podél celého resortu.

Po sportovním výkonu přijde vhod trocha relaxace. Vydejte se do Araamu Spa. Nacházejí se v klidném koutě resortu a jsou dokonalým útočištěm, kde budete jen vy, vaše tělo a mysl. Vybírat můžete z rozmanité nabídky služeb a oddat se zkušeným rukám maledivských lázeňských terapeutů. Těšit se můžete na aromaterapii, indickou ajurvédu, švédské masáže, reflexologii, thajské masáže a mnoho dalšího.

Bonusy hotelu:

 • asistence na letišti
 • uvítací drink
 • 2 láhve vody 0,5 l na den na pokoj
 • káva a čaj na pokoji
 • při svatební cestě láhev sektu a ovoce při příjezdu (max. 6 měsíců od svatby)
 • při oslavě narozenin v době pobytu narozeninový dort

Ubytovat se můžete v několika typech vil a bungalovech.

Superior Beach bungalovy (25 m2) se nacházejí přímo na pláži jen pár kroků od laguny. Některé pokoje jsou v samostatných bungalovech, jiné jsou spojeny po dvou pokojích, jsou tak ideálním místem pro rodiny s dětmi nebo skupinky přátel. Do vilky lze vstoupit přímo z pláže z terasy nebo z chodníčků ze zahrad.

Vodní vily (77 m2) nabízejí to pravé maledivské ubytování na molu, které pluje přímo nad vodou. Jsou světlé, prostorné a luxusní. Jejich pozice je ideální ke sledování východu i západu slunce. Z každé vilky vedou schůdky přímo do vody. Jen pro dvojice.

Haven vily (80 m2) nabízejí panoramatický výhled na oceán a jsou skvělým místem pro hosty, kteří hledají skutečně podmanivou atmosféru. Postaveny jsou na kůlech přímo nad vodou, v exkluzivním Haven komplexu. Z terasy si můžete vybrat, zda se osvěžit přímo v laguně nebo ve vlastní jacuzzi. Jen pro dvojice.

Haven Suite (237 m2) se nachází stranou od ostatních příbytků, na soukromé terase si můžete z pohodlných pohovek nebo z vlastního bazénu vychutnat ničím nerušené výhledy na Indický oceán. V interiéru je Vám kromě ložnice k dispozici také obývací pokoj, jídelna a jacuzzi.

Pro nejnáročnější je Ocean Suite jehož rozloha činní 386 m2 a ubytuje až 6 dospělých osob. Zde můžete očekávat nadstandardní servis.

 • dovolená snů 5 kategorií
 • dovolená snů klimatizace, stropní ventilátor, telefon, satelitní televize, mini-bar, venkovní sprcha, fén, telefonem.
 • dovolená snů oceán (někdy přes zeleň)
 • dovolená snů snídaně až All Inklusive (Superior bungalovy - od polopenze)

V hlavní hotelové restauraci se servírují mezinárodní pokrmy  formou švédských stolů rozmanitých a vytříbených chutí z různých koutů světa.

Jedinečné italské pochoutky najdete v Ristorante Al Tramonto, tato restaurace se nachází na samém konci hlavního mola. Tradiční japonské speciality jsou k dostání ve Fukuya Teppanyaki.

Lehký oběd nebo odpolední svačinky se podávají v Dhaavani.

V nejbližší době resort otevře další restaurace a to Reeftop Restaurant a Blue Lagoon Restaurant.

Za zmínku také stojí pět barů, ve kterých vám barmani namíchají lahodné alkoholické i nealkoholické koktejly.

 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (říjen), 2 osoby, polopenze

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový bungalov Superior Beach 3.380,-Kč x 7
 • optimální cena letenky Praha – Malé – Praha 18.000,-Kč
 • transfery rychlo-člunem 3.600,-
 • ČJ delegát 700,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém bungalovu 45.960,-Kč

Iveta Ch.

Dobrý den paní  Nováková, ráda bych Vám poděkovala za perfektní zajištění  naší poznávací dovolené na Srí Lance a následného pobytu na Maledivách. Srí Lanka nás naprosto uchvátila a Maledivy předčily naše očekávání. Resort Paradise Island je jen 20 min. jízdy rychlolodí  od letiště v Male, přeprava  na něj je zajišťována i za tmy, což je obrovská výhoda proti ostatním resortům, přepravou a čekáním  se zbytečně nezkracuje pobyt. Ubytování (plážové vilky skryté v husté zeleni hned u pláže), strava (široký výběr místní i mezinárodní kuchyně, ovoce, dezerty, saláty-vše v nepřeberném množství  a velmi chutné úpravě), personál, pláž, moře-nic z toho nemělo chybu. Velmi romantické místo, ještě se nám nestalo, že na pláži nebylo celý den vidět žádného dalšího člověka (kromě plavčíka), až v restauraci jsme viděli, že v resortu je klientů celkem dost.  Večerní programy s živou hudbou, krmení rejnoků z ruky, krmení žraloků (raději jen z mola),  krabí závody, ajurvédské masáže  a  řada dalších aktivit zážitky z dovolené ještě umocnily. Ještě jednou děkujeme.


Nahoru