Dovolená s dětmi

Odpočívat i užívat rodinné pohody
Chci na dovolenou s dětmi →

Sami máme děti a dovedeme si představit, jaká úskalí skýtá dovolená s rodinou. Bez nutnosti očkování a strachu o zdraví dětí se můžete vydat na Seychely, Maledivy, Mauricius, Réunion – zde nehrozí žádné tropické nemoci ani nic jiného. Malé děti potřebují jiné aktivity než školáci či teenageři. V naší nabídce najdete hotely s hlídáním pro nejmenší, dětskými kluby i zábavou pro teenagery.  Svou zaslouženou dovolenou si můžete užít naplno a o děti bude perfektně postaráno. V dětských klubech si děti hrají, zkouší nové věci (vaření, safari, sportovní aktivity …).  Dětská hřiště, rodinné pokoje, dětské postýlky i židličky, dětské jídlo, přebalovací pulty to vše patří k resortům vhodných pro naše ratolesti.  Poradíme takové pláže, které budou co nejvíce vyhovovat ke stavění hradů z písku. Upozorníme na případná úskalí dané destinace. Pokud je rodina aktivní a děti jsou zvídavé, pak se můžete vydat třeba i na safari do JAR, nebo na poznávací okruh Malajsií včetně zastávky v Legolandu.

Nejlepší hotely pro rodiny s dětmi

La Gemma dell Est *****

Okouzlující resort pro náročné na severozápadě Zanzibaru u nádherné pláže. Pokoje v nízkých budovách v dokonalém souladu s přírodou. Výhled na moře z každého pokoje.

7 nocí pobytu + cesta (9 dní dovolené), osoba v dvoulůžkovém pokoji Villa Club, All Inklusive. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery. Platí pro pobyty v období 8.1.-28.2.2017 s rezervací min 61 dní před odletem. Možnost zvolit jiný počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

54.990,-Kč os. All Inklusive

Azul Sensatori JAMAJKA *****

Luxusní hotel značky Karisma na jedné z nejkrásnějších pláží světa na západě Jamajky. Je určen jak pro zamilované dvojice, tak i rodiny s dětmi. Vaše chuťové pohárky bude hýčkat Gourmet All inklusive koncept.

Azul Beach by Karisma *****

Resort jen 20 minut z letiště v Cancunu v oblasti Punta Tanchacté na Mayské Rivieře. Má nádhernou pláž a prostorné pokoje vhodné pro rodiny s dětmi. Luxusní Gourmet All Inklusive koncept.

Platné pro termíny 1.11.-24.12.2016 / 17.4.-30.4.2017 při rezervaci do 31.10. a pro termíny 1.5.-31.10.2017 při rezervaci do 30.4. Zahrnuje 7 nocí v Deluxe pokoji, s all inklusive, transfer minibusem a letenku v optimální knihovací třídě z Mnichova nebo Vídně (odlety z Prahy dražší). Možné upravit počet nocí, vždy nutná individuální kalkulace.

47.120,- Kč os. Gourmet AI

Azul Fives by Karisma *****

Cenově velmi přijatelná varianta pro rodiny s dětmi. All inklusive resort na pobřeží Mayské riviéry v klidné lokalitě, ale zároveň přímo vedle městečka Playa del Carmen, kam lze zajít za obchůdky a zábavou.

Platné pro termíny 1.11.-24.12.2016 / 17.4.-30.4. při rezervaci do 31.10. a pro termíny 1.5.-31.10.2017 při rezervaci do 30.4. Zahrnuje 7 nocí v Deluxe pokoji, s all inklusive, transfer minibusem a letenku v optimální knihovací třídě z Mnichova nebo Vídně (odlety z Prahy dražší). Možné upravit počet nocí, vždy nutná individuální kalkulace.

45.170,- Kč os. Gourmet AI

Ephelia Resort *****

Luxusní resort na Mahé se nachází poblíž mořského národního parku Port Launay. Dvě pláže s jemným pískem a tropická zeleň jsou doplněny skvělým servisem.

6 nocí s polopenzí + 2 noci cesta (9 dní), osoba v dvoulůžkové Junior Suite, optimální knihovací třída letenek z Vídně, transfery, reprezentant. Pobyty během termínu 7.1-31.3.2017 s rezervací do 31.10.2016. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

59.310,-Kč os. polopenze

Meritus Pelangi Beach ****/*

Ve stylu typické malajské vesnice přímo na pláži. Hotel je jen 15 minut od letiště na ostrově Langkawi. Vhodné celý rok.

Cena platí na 7 nocí pobytu v dvoulůžkovém pokoji Garden Terrace, se snídaní, vč. transferu. Letenka kalkulována v optimální ceně. Platí pro pobyty v období mezi 1.10. – 19.12.2016. Je možné upravit délku pobytu. Vždy je nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

34.400,-Kč os. se snídaní

Belle Mare Plage *****

Luxusní resort na dva km dlouhé bílé pláži je přívětivý k rodinám a skýtá útočiště nadšených golfistů.

Osoba v dvoulůžkovém pokoji Prestige, 7 nocí pobytu (10 dní dovolené), polopenze, transfery, česká delegátka, letenka (v optimální knihovací třídě). Pobyt v období 12.12.-22.12.2016, s rezervací min. 45 dní před cestou. Příplatek na AI 16.170,-Kč. Vždy nutná individuální kalkulace.

54.910,-Kč os. polopenze

Heritage Awali Golf & Spa *****

Heritage Awali si nese nádech afrických kultur, které se mísí s klasickým mauricijským stylem.

Osoba v dvoulůžkovém pokoji Deluxe do zahrady, 7 nocí pobytu (10 dní dovolené), All Inklusive, transfery, česká delegátka, letenka (v optimální knihovací třídě). Pobyt v období 5.1.-30.4.2017, s rezervací min. 61 dní před cestou. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

60.900,-Kč os. All Inklusive

Trou Aux Biches Resort *****/*

Luxusní nově postavený resort na severozápadním pobřeží. Jedinečnost vilek s doškovou střechou.

Paradis Hotel & Golf *****

Ideální místo pro oslavu výročí, svatby či jiné příležitosti. Své zázemí zde naleznou aktivní páry i rodiče s dětmi.

Preskil Beach Resort ****

Preskil Beach Resort na východním pobřeží Mauricia je ideální ekonomickou variantou pro rodiny i novomanžele.

The Revenala Attitude ****

Nový hotel v řetězci Attitude od října 2015. Celý hotel prošel kompletní rekonstrukcí. Celkem sedm restaurací a barů vás bude rozmazlovat.

Osoba v dvoulůžkové Couple Suite, 7 nocí pobytu (10 dní dovolené), plná penze, transfery, česká delegátka, letenka (v optimální knihovací třídě). Pobyt v období 1.12.-20.12.2016, s rezervací min. 45 dní před cestou. Vždy nutná individuální kalkulace.

41.400,-Kč os. plná penze

Zilwa Attitude ****

Mladí novomanželé i rodiny s dětmi zde najdou co hledají. Jde o resort postavený v roce 2013 s velice pozvolnými plážemi.

Tamassa Resort ****

Ideální resort pro rodiny i ty co hledají AI za příjemné ceny. Příjemý resort na jihu Mauricia.

RIU Creole ****

Resort vhodný pro rodiny s dětmi, hledající levnější pobyt rovnou s All Inklusive.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Standard s All Inklusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegátka. Platí v termínu 1.10.-31.10.2016. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možný jiný počet nocí.

40.570,-Kč os. All Inklusive

Veranda Grand Baie ***/*

Chcete-li spojit potěšení z opalování a radosti z nakupování v centru rušného Grand Bay - ideální volba.

7 nocí v dvoulůžkovém Comfort se snídaní + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegátka. Pobyty 1.12.-22.12.2016. Vždy nutná individuální kalkulace.

35.450,-Kč os snídaně

Constance Halaveli Maldives ******

Jediný resort Malediv s tímto velice luxusním konceptem, kdy nadvodní vily jsou levnější než ty na pláži. Všechny vily i ty nadvodní mají vlastní bazén.

Cena zahrnuje 7 nocí pobytu + cesta (10 dní dovolené), osoba v dvoulůžkové nad-vodní vile s bazénem, snídaně, transfery hydroplánem, letenky v optimální knihovací třídě. Platí pro období 1.10. – 22.12.2016 s rezervací do 31 .10. Nutná individuální kalkulace.

109.050,-Kč os. snídaně

LUX South Ari Atoll *****

Pětihvězdičkový LUX South Ari Atoll je jedním z top resortů na Maledivách. Jeho koncept je nejširší co do sportovního vyžití včetně potápění na Maledivách.

Kihaad Maldives *****

Resort Kihaad se na soukromém ostrůvku v oblasti Baa Atoll. Jeho délka není delší než 600 metrů a tak je dostatečně intimní a komfortní. Bílé pláže a palmy dokreslují ráj.

Kuredu Island Resort ****

Romantický resort se skvělým šnorchlováním a servisem. Kvalita za příjemné ceny. Volba od bungalovů nad-vodní vily.

Atmosphere Kanifushi Maldives *****

Nový Atmosphere Kanifushi byl postaven v září 2013. Jeho jedinečný servis All Iklusive (Platinum Plus) a velké vily lákají rodiny.

Platné pro termíny 1.11.-19.12.2016 při rezervaci do 30.11. Cena zahrnuje 7 nocí v Sunset vile na pláži, Platinum Plus (luxusní forma AI), transfer hydroplánem, ČJ delegáta a letenku v optimální knihovací třídě. Možné upravit počet nocí. Vždy nutná individuální kalkulace.

114.020 Kč os. Platinum Plus

Centara Grand Island Resort & Spa *****

Resort Centara Grand je založen na bázi plné all inklusive. Ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro potápěče, kteří zde najdou i vraky lodí.

Platí v termínech 1.11.-24.12.2016, při rezervaci do 31.10.2016. Zahrnuje pobyt na 6 nocí v dvoulůžkové Beach Suite, all inklusive, transfer vnitrostátním letem, ČJ delegát a letenku v optimální knihovací třídě. Je možné změnit počet nocí, vždy nutná individuální kalkulace. K dispozici slevy na termíny až do konce března (rezervace do 31.10.)

87.960,-Kč os. all inklusive

Paradise Island Resort & Spa ****

Jen zhruba 10 km od Malé. Pěkné šnorchlování a klid na pláži. Bungalovy na pláži a luxusní vily nad vodou.

7 nocí pobytu + cesta (10 dní), osoba v dvoulůžkovém Superior Beach bungalovu, polopenze. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery člunem, ČJ delegát. Platí pro pobyty v období 1.11.-19.12.2016. Příplatek na AI 14.330,-Kč osoba. Možnost zvolit jiný počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

41.390,-Kč os. polopenze

Palm Beach Resort ****

Kvalitní resort vhodný i pro větší rodiny. Palm Beach Resort je dál od hlavního ostrova Malé. V základu má rozšířenou plnou penzi.

7 nocí pobytu + cesta (10 dní), osoba v dvoulůžkové zahradní vile, All Inklusive. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery hydroplánem, ČJ delegát. Platí pro pobyty v období 1.9.-30.11.2016. Možnost zvolit jiný počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

59.850,-Kč os. All Inklusive

Adaaran Select Meedhupparu ****

Ideální místo pro ty co letí na Maledivy poprvé a nejsou extrémně nároční. Klasická dovolená v klidu se šnorchlem a v pohodě.

Ranveli Island Resort ***

Resort Ranveli Island jehož název v místním jazyce znamená „Zlatý písek“, se nachází na jižním Ari atolu cca 35 km od Malé.

Kempinski Seychelles *****

Komfort a luxus – to je přívlastek služeb, které resort nabízí. Budete mít k dispozici odhodlaný a přátelský personál.

Avani Seychelles Barbarons Resort ****/*

AVANI Seychelles Barbarons Resort and Spa se nachází na západě Mahé a v roce 2015 prošel celkovou rekonstrukcí.

Platí pro termíny pobytu v období 1.10.-26.12.2016. Cena je na 7 nocí pobytu + 2 noci cesta (optimální cena letenky z Vídně), osoba v dvoulůžkovém pokoji Avani Standard, snídaně, transfery, reprezentant. Možné upravit délku pobytu. Vždy nutné ověřit kapacitu a připravit individuální kalkulaci.

41.360,-Kč os. snídaně

Berjaya Beau Vallon Bay ***/*

Nachází se na nejživější pláži ostrova Mahé. Beau Vallon je místem s kavárnami a bary na promenádě. Písek je jemný bez kamenů i korálů.

La Reserve ****/*

Resort se  nachází v národním mořském parku Anse Petit Cour přímo na luxusní pláži s bílým pískem s typickými žulovými balvany. Najdete skvělé podmínky, pro šnorchlování.

7 nocí s polopenzí + 2 noci cesta (10 dní), osoba v dvoulůžkovém pokoji Deluxe, optimální knihovací třída letenek s odletem Vídeň, transfery Mahé i Praslin, reprezentant. Pobyty během termínů 23.11.-10.12.2016Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné jiný počet nocí.

51.410,-Kč os. polopenze

Patatran Village ***/*

Malý resort na severu La Digue. Ideální pro ty, kdo hledají klid a romantiku s nádherným výhledem na tyrkysovou zátoku. Místo si oblíbili i snoubenci pro svatební obřady.

LUX Ile Reunion *****

Nejlepší hotel na pláži ostrova Réunion. LUX Ile Reunion je vhodný ke kombinaci s LUX Le Morne na hodinu vzdáleném Mauriciu. Luxusní dovolená na kterou nezapomenete.

7 nocí pobytu + cesta (10 dní dovolené), osoba v dvoulůžkovém pokoji Superior, snídaně. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery člunem, reprezentant. Platí pro pobyty v období 1.11.-2.12.2016. Možnost zvolit jiný počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

59.920,-Kč os. snídaně

Le Recife ***

Ekonomická varianta pobytu u moře na Reunionu. Nejlepší pláž ostrova je chráněna reefem. Vhodné samostatně, nebo jako doplněk po okruhu po celém ostrově.

Entabeni Safari & Golf *****

Soukromá rezervace nedaleko Johannesburgu. Ideální při svatební cestě i pro rodiny s dětmi. Lodge bez plotů.

Berjaya Langkawi ****

Berjaya Langkawi uchvacuje svým výhledem na smaragdově modré moře a svěží zelené hory. Zasazeno do geoparku, jenž je zařazen na seznam UNESCO. Vhodné po celý rok.  

Cena platí na 7 nocí (10 dní dovolené) pobytu v dvoulůžkovém pokoji Rainforest Chale, se snídaní, vč. transferu. Letenka kalkulována v optimální ceně. Platí pro pobyty v období mezi 1.10.–19.12.2016. Je možné upravit délku pobytu. Vždy je nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

31.330,-Kč os. snídaně

Legoland Johor ****

Pobyt v Legoland parku je ideální spojit s další dovolenou v Malajsii, nebo Singapuru. Děti zažijí noc v pirátském pokoji či se ponoří do jiné fantastické pohádky.

Vinpearl Resort & Golf *****

Pro aktivní dvojice i rodiny s dětmi. Milovníci golfu, zde najdou co hledají. Vhodné po celý rok mimo listopadu a prosince.

Furama Resort *****

Furama Resort je určen převážně pro náročnou klientelu vyhledávající to nejlepší ubytování, co střední Vietnam nabízí. Ideální dobou pro návštěvu je únor až září.

La Veranda Resort ****

Na ostrově Phu Quoc se nachází jeden z nejlepších hotelů ve francouzský koloniální styl - La Veranda.

Hikka Tranz by Cinnamon ****

Hotel Hikka Tranz by Cinnamon dříve Chaaya Tranz se nachází v rybářské vesnici Hikkaduwa . Odpočinek na zlatých slunečných plážích a párty až do pozdních nočních hodin.

7 nocí pobytu + cesta (10 dní), osoba v dvoulůžkovém pokoji Standard, snídaně. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery autem, ČJ delegát. Platí pro pobyty v období 1.11.-24.12.2016 s rezervací do 31.10. Příplatek na polopenzi 3.570,-Kč os / pobyt, na AI 8.330,-Kč os / pobyt. Možnost zvolit jiný počet nocí. Nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

26.880,-Kč os. snídaně

Long Beach Resort ****

Nový resort na jihu Cejlonu. Koggala je místo kam dojedete za 3 hodiny z letiště. Pláž je žlutá často s velkými vlnami.

7 nocí pobytu + cesta (10 dní), osoba v dvoulůžkovém pokoji Standard, snídaně. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery autem, ČJ delegát. Platí pro pobyty v období 1.11.-22.12.2016. Příplatek na polopenzi 1.190,-Kč os / pobyt, na AI 5.720,-Kč os / pobyt. Možnost zvolit jiný počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

26.100,-Kč os. snídaně

Maalu Maalu Resort & Spa *****

Představte si klidnou dovolenou u moře daleko od shonu města.

Sultan Sands Island ****

Na východní straně ostrova hned vedle Bluebay Beach Resort, což je sesterský hotel. Ubytování ve vilkách s doškovou střechou.

Mapenzi Beach Zanzibar ****

Čtyři hektary tropické zahrady přímo na pláži na východní straně Zanzibaru. Zahrada je plná květů a palem. Pláž s bílým pískem.

7 nocí pobytu + cesta (9 dní dovolené), osoba v dvoulůžkovém pokoji Garden, All Inklusive. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery. Platí pro pobyty v období 8.1.-28.2.2017 s rezervací min 61 dní před odletem. Možnost zvolit jiný počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

43.280,-Kč os. All Inklusive

Krabi Resort - Thajsko ***/*

Kvalitní ekonomická varianta ubytování na Krabi. Místo vhodné pro klidnou i aktivní dovolenou.


Nahoru