Proč si vybrat nás

Nenabízíme balíčky, ale zážitky

Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému z klientů přistupujeme individuálně. Dokážeme připravit jakýkoliv individuální zájezd včetně cest kolem světa.

Vždy se snažíme poradit vhodnou variantu exotické dovolené, dle představ klienta. Ideální je pokud si můžeme o vašich představách popovídat (stačí i několik minut po telefonu). Otázky směřujeme k následujícímu – kdy, kam, cena či kvalita, jací jste, kolik vás je a složení skupinky …

Po těchto a podobných otázkách jsme schopni připravit nabídku a to i ve variantách. Následně si tuto nezávaznou nabídku prostudujete a máte možnost si vybrat nejvhodnější variantu. Poté danou variantu prověříme, zda je volná kapacita a pokud to je možné uděláme na hotelu i u leteckého spojení nezávaznou rezervaci. Pokud vše souhlasí, připravíme smlouvu o zájezdu. Ke dni připsání zálohy na účet jsou všechny služby fixně rezervovány. Cestovní odbavení, pak klient dostává zhruba 14 dní před odjezdem.

Detailní popis průběhu naší spolupráce →

 

Vše jsme sami vyzkoušeli

Podrobně jsme procestovali Mauricius, Seychely i francouzský Réunion. Tyto ostrovní státy a Maledivy jsou ideálním místem pro exotickou dovolenou v klidu.

Rovněž jsme podnikli cestu po Jižní Africe, což nám představilo rovnou několik zemí a to Jihoafrickou Republiku, Svazijské království, Mozambik, Zimbabwe a Botswanu. Další cesta po Africe vedla do Namibie. Díky těmto cestám a dalším zkušenost nabraných při přípravě zájezdu pro naše klienty si dovolujeme tvrdit, že Afrika je naší vášní a tu vám chceme také předat.

Destinace známe z vlastních cest a ve spolupráci s místními partnery sestavujeme portfolio hotelů pro jednotlivé země. Resorty vybíráme s ohledem na vlastní zkušenosti a aktuální vývoj v destinaci. Nikdy vás nepošleme do hotelu, o kterém si myslíme, že nefunguje tak jak má. V nabídce nechceme hotely u stavenišť či s ošklivou pláží, poblíž letiště, nebo s nefunkčním servisem. Opakovaně se vracíme do destinací a kontrolujeme kvalitu služeb.

Jana Nováková

 

Je pro nás velice důležitá zpětná vazba, proto všechny klienty po návratu z dovolené kontaktujeme a probíráme detailně zážitky a dojmy. Tyto informace mají vliv na další vývoj našeho portfolia hotelů.

 

Postaráme se o vás

Zájezd vám připravíme na klíč. Klientům poskytuje od začátku spolupráce full servis. Poradíme a rezervujeme ty nejlepší letenky, hotely a resorty, zabezpečíme transfery, průvodce. Zařídíme vám svatbu i s překladatelem, dárkový poukaz. Prostě připravíme váš zájezd na přání od A až po Z a k tomu předáme osobní rady. Není pro nás problém, pokud máte již vlastní letenky či část dovolené připravené ve vlastní režii.

Jsme specialisty na exotiku a luxusní dovolené. Během vaší cesty jsme k dispozici 24 hodin denně.

Naši spokojení klienti

Jana a Martin D.

Dobrý den, paní Nováková,

chceme Vám moc poděkovat za pomoc s výběrem a organizací naší dovolené na Seychellách. Již od prvního okamžiku se nám líbil Váš osobní přístup, ze kterého jsme cítili upřímný zájem o to udělat naše líbánky nezapomenutelným zážitkem, kterým také byl. Vše bylo, také díky Vám, perfektně zorganizované od A až do Z. Seychelané byli velmi milí a přátelští lidé a absolutně nic nám na dovolené nechybělo. Náš pobyt probíhal nejdříve na ostrově La Digue v hotelu Patatran Village, který je skutečně velmi romantickým místem s nádhernými plážemi a úžasnou atmosférou. Poté jsme se přesunuli na Mahé do Constance Ephélia Resortu, kde jsme byli hýčkáni absolutním luxusem. Nic, na co jsme si vzpomněli, zde nebyl problém. Resort se nachází uprostřed přírody a atmosféra je zde vskutku tropická. Měli jsme nádherný pokoj (a to byl pravděpodobně pokoj nižší kategorie), jídlo bylo výtečné a byl ho neskutečný výběr a personál nám vycházel ve všem vstříc. Skvěle jsme se bavili při večerech s živou hudbou. Prožili jsme zde nádherných 10 dní, na které jen tak nezapomeneme a doufáme, že si podobnou dovolenou za nějaký čas zopakujeme. Vás určitě vřele doporučíme!
Bára H.

V červnu jsme byli v tomto hotelu na svatební cestě a můžeme říci, že to byla skvělá volba. Počínaje naším rozhodnutím objednat si zájezd prostřednictvím Vaší cestovní kanceláře. Děkujeme nejen za Váš osobitý přístup, ale i za velmi ochotnou delegátku Alžbětu na Mauriciu. Zodpověděla všechny naše zvídavé dotazy, bez problémů komunikovala, vše potřebné zajistila.

Co se týče hotelu, jedná se o velmi pěkný komplex, kde si každý najde své soukromí. Pláž čistá, lehátek dostatek, spousta vodních aktivit (šlapadla, šnorchlování, windsurfing atp.) v ceně pobytu. Personál velmi příjemný. Všude čisto. Překrásný bazén.  Jídlo výtečné, výběr obrovský, každý večer byla jiná kuchyně – např. francouzská, indická, čínská, americká,… Prostě vše ideální 🙂
Ještě jednou moc děkujeme a posíláme pár fotek.

Sylvie R.
Úžasný hotel, nádherné čisté prostředí, skvělý, milý a usměvavý personál a velmi chutné jídlo v sedmi restauracích. Každý den večer na baru hraje živá hudba. Po celý den je vždy k dispozici jídlo i pití s All Inclusive nemusíte absolutně nic dokupovat a ani opouštět areál. Nespočet možností relaxace a sportovního vyžití – vodní lyže, kajaky, šlapadla, velké šachy, různé hry, gymnastika ve vodě,…. Luxusní pokoje s veškerým vybavením – velká postel, vana i sprchový kout. Celý areál čistý jak mezi vilami, tak i na pláži. Pokrytí  wi-fi signálem po celém areálu. Dovolenou jsme si naprosto užili – ráj na zemi 🙂 .
Anežka K.

Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat za zprostředkování krásné dovolené na Mauriciu, původně jsme chtěli navštívit Dominikánskou republiku, ale díky Vašemu doporučení jsme skončili na Mauriciu a byla to ta nejlepší volba. Nedá se popsat vstřícnost lidí, báječnou atmosféru, krásné pláže, kde nemusíte brzy ráno bojovat o lehátka, všude kam se pohnete, máte svobodu, klid a soukromí. Dá se absolvovat mnoho výletu za rozumné ceny. Byli jsme ubytování v hotelu Merville Beach a myslíme, že to byla ta nejlepší volba, jelikož tak vstřícný personál, hezké ubytování, a pocit důležitosti jsme ještě na žádné dovolené nezažili a třešničkou na dortu bylo kulinářské umění kuchařů, každý večer byla předkládaná jiná světová kuchyně. Byla to nejlepší dovolená, kterou jsme zažili, vřele doporučujeme a už dnes plánujeme, že se na Mauricius vrátíme. Jediná chyba byla délka pobytu, určitě bychom příště jeli na delší čas.

Jiří L.

Dobrý den paní Nováková,

jsme z exotiky v pořádku doma a v této fázi se sluší Vám (s potěšením) poděkovat za skvělý servis, doporučení apod. věci, které pomohly učinit naši dovolenou v podstatě bezproblémovou. Vše fungovalo báječně, Moofushi je skutečně úžasná destinace v mnoha směrech a s přihlédnutím k ceně patrně přesahuje třídu obdobných resortů výjimečnou kvalitou.
Radi se s Vasi CK zase někam podíváme, možná Moofushi zopakujeme  😉

Jitka a Ondřej Š.

Dobrý den, rádi bychom poděkovali za zprostředkování báječné dovolené. Vše bylo špičkově připraveno a proběhlo naprosto bez problémů. Hotel Le Meridien Ile Maurice je velmi příjemný, čistý a vzdušný rozlehlý hotelový komplex. Krásná pláž, vynikající jídlo a ochotný, ale nevtíravý, personál. Byla to nádherná dovolená, kterou bychom si neváhali ihned zopakovat.

Lucie M.

Dobrý den, paní Nováková,
rádi bychom Vám velice poděkovali za vaše služby.
Musím říct, že celá rodina a hlavně my jsme měli „obyčejné“ očekávání a to co nás na Mauriciu a hlavně v hotelu La Pirogue čekalo se nedá popsat.
Vše co jsme se od Vás dozvěděli bylo tak 3x lepší a přístup hotelové koordinátorky a všech v hotelu byl naprosto nepopsatelný.
Uvědomila jsem si, jak jsme my češi strašně negativní, myslíme si, že vše je/bude problém. Na Mauriciu se ukázalo, jak vše jde a jde to i bez zeptání.
Hotel nám připravil několik novomanželských překvapení, absolutně se vším nám vyšel vstříc a když jsem si těsně před obřadem zapomněla slib na pokoji, mám pocit, že aktivovali tak 20 lidí, aby mi ho přinesli!
Opravdu všem doporučím Vaše služby a doufám, že za rok společně vybereme další perfektní místo na oslavu našeho výročí.
Děkuji a přeji krásný den.

Hana S.

Dobrý večer Jani,

chtěla bych Vám moc poděkovat za opravdovou dovolenou snů. Vše bylo naprosto perfektní, organizace, jídlo i ubytování. Ostrov jsme si zamilovali, jeho obyvatele i krajinu. Mělo to jen jednu chybičku a to, že to rychle uteklo. Proto se tam musíme ještě jednou vrátit. Všem vřele doporučuji.

Ještě jednou děkuji a přeji spoustu spokojených zákazníků.

Přikládám malé album  foteček, máme jich skoro tisíc.

Zbyněk Č.

Dobry den,

Jsme v Praze a chtěl jsem poděkovat za organizaci. Vše bylo naprosto v pořádku a líbilo se nám. Jedinou chybou bylo, že na cestě zpět jsme ani na jednom letu neměli dvojku a seděli jsme s někým ve třech.

Vlaďka H.

Dobrý den paní Nováková,

naše dovolená na Mauriciu byla jedním slovem úžasná, moc děkujeme za Vaše doporučení k ubytování v hotelu Heritage Awali – all inklusive služby v neuvěřitelně milé a přátelské atmosféře, nádherná zahrada i pláž, stále usměvavý personál. Již teď Vás doporučuji všem svým známým.


Nahoru