Maledivy

Relax na plážích uprostřed Indického oceánu
Chci se vydat na Maledivy

Malé korálky v moři, tak jde označit souostroví Maledivy, jenž je ideálním místem, pro celoroční odpočinkovou exotickou dovolenou. Prostředí je naprosto idylické pro všechny romantiky a pro přepracované lidi, kteří potřebují na několik dní zcela vypnout. Každý ostrůvek má jen pár set metrů a je lemován nádhernými plážemi s bílým pískem, a palmy s tyrkysovou lagunou dotváří perfektní kombinaci, jako vystřiženou z obrázku. Milovníci podmořského života zde budou ve svém živlu, vždyť potápění a šnorchlování na Maledivách patří k nejkrásnějším na světě.

Pro ty, kdo chtějí i poznávat je vhodná kombinace Malediv se Srí Lankou. Ideálně okruh na 4 -7 nocí s průvodcem a pak přelet na Maledivy a odpočinek. Dalším zpestřením dovolené na Maledivách může být stop v Dubaji.

HLAVNÍ SEZÓNA
celoročně mimo květen a červen
DOPRAVA
odlety z Prahy a Vídně
čistá doba letu cca 10 hodin
cena letenky začíná na 15 000 Kč
DELEGÁT
česky hovořící na hlavním atolu Malé
OČKOVÁNÍ
není potřebné
POJIŠTĚNÍ
nutné klasické cestovní pojištění
DOKLADY
na místě po příletu se uděluje turistické vízum
pas musí být platný 6 měsíců po návratu a strojově čitelný
ČASOVÝ POSUN
+ 3 hodiny (+4 hodiny v zimním čase)
POST COVID
hranice otevřené od 15.7.2020
vstup bez testu
24 hodin před odletem z ČR vyplnit online formulář 

imuga.immigra­tion.gov.mv

– 24 hodin před odletem z Malediv vyplnit online formulář imuga.immigra­tion.gov.mv 

– návrat do ČR s PCR testem
- detailní podmínky

QATAR AIRWAYS
pro letenky vystavené do 30.9.2020
s plánovaným příletem do 31.12.2020
kdykoliv do odletu zdarma změna termínu i destinace
přebukování na lety do 31.12.2020 je zdarma
přebukování na lety od 1.1.2021 je bez poplatku, ale doplácí se do výše nového tarifu
kdykoliv do odletu možnost převést letenku na voucher platný 2 roky

Mapa a více informací o destinaci ↓

Maledivy se nachází v Indickém oceánu, jihozápadně od Srí Lanky. Rozloha je 90.000 km2. Souše tvoří pouze jedno procento rozlohy Malediv. Najdete zde přibližně 1.200 ostrovů, z nichž je cca 200 ostrovů obydlených. Klima na Maledivách je tropické, průměrná roční teplota se pohybuje mezi 29 – 32 °C. Střídají se zde dva monzuny – jihozápadní, od května do listopadu (více srážek) a severovýchodní, od prosince do dubna. Intenzivní krátké přeháňky jsou nejčastější na přelomu května a června, to ale neznamená, že proprší celý týden. Cestovat lze celoročně. Na Maledivách žije cca 280.000 obyvatel, z nichž kolem 100.000 pobývá v hlavním městě Male, které je zároveň nejmenším hlavním městem na světě. Náboženstvím na Maledivách je Islám (100% sunnitů). Místní obyvatelé mluví řečí Dhivehi, což je mix sinhálštiny, tamilštiny, arabštiny a hindštiny. Druhým úředním jazykem na Maledivách je angličtina, kterou se turisté bez problémů všude domluví. Písmem Maledivanů je Thaana (znaky psané zprava doleva), toto písmo má 24 písmen a je používáno od 16. století.

Gramotnost se na Maledivách pohybuje okolo 98%. Mladí lidé touží po vzdělání, hodně z nich odjíždí studovat do zahraničí, zejména na Srí Lanku a do Malajsie. Zhruba 80% příjmů do státní pokladny tvoří příjmy z cestovního ruchu, zbylých 20% tvoří příjmy z vývozu ryb. Jediným průmyslem, který se nachází na Maledivách, jsou malé továrny na zpracování ryb a rybích výrobků – z tohoto důvodu můžeme ovzduší na Maledivách nazvat doslova „ozónovými lázněmi“.

Obyvatelstvo je velice přátelské ke všem návštěvníkům bez ohledu na náboženské vyznání. Maximálně se snaží zpříjemnit pobyt turistům, ať jsou na resortech či navštíví hlavní město Male.

Zdravotnictví na Maledivách je na velmi dobré úrovni. Většinou zde potkáte lékaře z Indie či Ruska. Na jídelníčku místních obyvatel se denně objevuje rýže a ryby. Maso a kuřata jedí při zvláštních příležitostech. Jejich pokrmy bývají velmi ostré. Na resortech se podávají jídla evropské kuchyně, spousta ostrovů pořádá tématické bufety (indický, maledivský, čínský, atd.).

Na turistických resortech nenajdete hotely. Kolem pláží jsou postaveny jednotlivé bungalovy či vily, které bývají uschovány ve stínu palem. V každém turistickém resortu se nachází centrum vodních sportů, které hostům nabízí za poplatek např. projížďky na katamaránu, parasailing, vodní lyže atd. Na všech resortech najdete též potápěčskou školu, kde jsou hostům k dispozici kurzy od základních pro začátečníky, po kurzy pro pokročilé. Potápěčské školy nabízí k pronájmu vybavení na šnorchlování. Na každém resortu se nachází minimálně jeden obchod se suvenýry. Resorty též nabízí za poplatek různé výlety (poznávání ostrovů, rybaření, výlety za delfíny atd.). V nabídce většiny resortů najdete také lázeňské služby jako např. masáže, různé zábaly a peelingy, manikůru, pedikůru, programy ayurveda, kurzy jogy a další. Večer se v barech konají zábavné večery – diskotéky, karaoke, soutěže, promítání, ukázky místního folklóru Bodu Beru.

Na Maledivy je zakázáno dovážet: symboly cizích náboženství (kromě judaismu a křesťanství), alkohol, drogy, materiály s erotickým podtextem či pornografii, zbraně.

Fihalhohi Island Resort ***/*

Fihalholi Island Resort je vhodný pro nenáročné klienty, hledající krásu Malediv za ekonomickou cenu. Leží v jižním Malé atolu a transfer je organizován lodí.

7 nocí v dvoulůžkovém Classic pokoji + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery rychločlunem, AJ delegát. Platí v termínu 1.9.-31.10. při rezervaci do 30.9.  Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

42.900,-Kč os. All Inclusive

Amari Havodda Maldives *****

Resort vhodný pro dvojice milující podmořský život. Samotný resort v čistém moderním stylu.

7 nocí v dvoulůžkové Deluxe Beach vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery vnitr. letem a člunem, AJ delegát. Platí v termínu 1.10.-31.10. při objednání min. 45 dní předem. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

65.900,-Kč os. All Inklusive

Constance Moofushi *****

Leží v jižní oblasti Ari Atolu, což je místo jenž je pro svůj podmořský svět celosvětově uznáváno. Zažijte pravý luxus na Maledivách s vynikajícím jídlem.

The Sun Siyam Iru Fushi *****

Luxusní resort se skvělými službami. Velmi prostorné vily s absolutním soukromím ocení zejména páry, ale i rodiny s dětmi. Široká nabídka restaurací v All Inklusive.

7 nocí v dvoulůžkové Deluxe Beach vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery vnitr. letem a člunem, AJ delegát. Platí v termínu 1.9.-31.10. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

80.810,-Kč os. All Inklusive

You & Me by Cocoon *****

Nově otevřený pětihvězdičkový resort v roce 2019, pouze pro dospělé. Má podmořskou restauraci a základem jsou nadvodní vily.

7 nocí v dvoulůžkové nadvodní Dolphin vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery hydroplánem, AJ delegát. Platí v termínu 1.9.-31.10. při rezervaci do 31.10.  Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

77.720,-Kč os. All Inklusive

Dhigali *****

Resort leží v atolu Raa jenž je známý pro svůj podmořský život. Luxusní pětihvězdička v moderním stylu se skvělou kuchyní.

Ayada Maldives *****

Leží v atolu Gaafu Dhaalu kousek od rovníku. Má super reef na šnorchlování a vily jsou rovnou s bazénem. Varianta pro nejnáročnější.

Atmosphere Kanifushi Maldives *****

Pětihvězdičkový resort s prostornými vilami podél pláže i nad vodou, nabízí v základní ceně velkorysé All Inklusive Platinum Plus. Na své si zde přijdou jak náročné dvojice, tak i ti, kteří se chtějí vydat na Maledivy s rodinou.

7 nocí v dvoulůžkové Sunset Beach vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inklusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery hydroplánem, AJ delegát. Platí v termínu 1.9.-31.10.2020. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

79.160,-Kč os. All Inklusive

Cocoon Maldives ****/*

Resort vhodný i pro rodiny s dvěma dětmi. Předností Cocoonu je zejména perfektní pláž kolem dokola a klidná široká laguna s bezpečným koupáním. Moderní pětihvězda za zajímavou cenu.

7 nocí v dvoulůžkové Beach vile (plážové) či Lagoon vile (nadvodní) + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery hydroplánem AJ delegát. Platí v termínu 1.9.-31.10. při rezervaci do 31.10.  Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

63.560,-Kč os. All Inklusive

Vilamendhoo Island Resort & Spa ****/*

Ostrov obklopený vnitřním korálovým reefem se nachází v jižním South Ari atolu. Super poměr ceny vs. kvality. 

Hideaway Beach Resort *****/*

Jeden z největších ostrovů, zároveň nejméně osídlen. Resort pro náročné nabízí ve vile stoprocentní soukromí. O vaši spokojenost se bude starat váš osobní komorník.  

7 nocí v dvoulůžkové Sunset Beach vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), široké All Inclusive (Platinum plan), letenka v optimální knihovací třídě, transfery vnitr. letem + člunem, AJ delegát. Platí v termínu 1.9.-31.10.  Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

105.100,-Kč os. All Inclusive

Kudafushi Resort ****/*

Nový resort s kvalitním šnorchlováním a super servisem. Vhodné pro rodiny i s dvěma dětmi.

7 nocí v dvoulůžkové Beach vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery vnitr. letem + člunem, AJ delegát. Platí v termínu 1.8.-30.9. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

64.500,-Kč os. All Inklusive

Constance Halaveli Maldives ******

Jeden z mála resortů Malediv s velice luxusním konceptem, kdy nadvodní vily jsou levnější než ty na pláži. Všechny vily i ty nadvodní mají vlastní bazén.

Dusit Thani *****

Resort představuje laskavost a pohostinnost thajské kultury v bezkonkurenčním luxusu Malediv. Ostrůvek je v Baa atolu jenž je zapsaný na seznam UNESCO.

7 nocí v dvoulůžkové Beach vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery vnitr. letem a člunem, AJ delegát. Platí v termínu 1.8.-30.9. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

92.780,-Kč os. All Inclusive

LUX South Ari Atoll *****

Jeden z top resortů na Maledivách. Jeho koncept je nejširší co do sportovního vyžití včetně potápění na Maledivách.

Lily Beach Resort *****

Idylický resort vyniká zejména nádherným reefem přímo kolem ostrova. V ceně rovnou s bohatým All Inklusive.

Furaveri Island Resort *****

Resort s prostornými vilami a příznivou cenou v atolu Raa. Možnost transferu hydroplánem nebo vnitrostátním letem a lodí.

7 nocí v dvoulůžkové Beach vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery vnitr. letem a člunem, AJ delegát. Platí v termínu 1.9.-31.10. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

58.860,-Kč os. All Inclusive

Varu by Atmosphere *****

Nový pětihvězdičkový resort, otevřen od října 2019. Zažijte opravdové Maledivy – místní tradice, krásnou pláž a unikátní tropickou atmosféru. Transfer lodí z Malé.

The Standard Huravalhi *****

Dříve Resort Carpe Diem, nyní pod novým vedením. Živější varianta v atolu Raa vhodná pro rodiny či aktivní dvojice. Všechny vily mají bazén.

Reethi Faru Resort ****

Nový resort s ekologickým přístupem na atolu Raa, jenž má úchvatný podmořský život. 

Kuredu Island Resort ****

Kuredu ocení zejména mladé páry a rodiny s dětmi, které potřebují vyžití ale zároveň i klid. Jeden z největších ostrovů Malediv vás bude neustále okouzlovat svojí bujnou zelení, kde vás procházky nikdy neomrzí.

Dreamland Island ****

Nově vybudovaný resort v Atolu Baa na ostrově s unikátním jezerem.

Angaga Island Resort ****

Levnější čtyřhvězdička na Jižním Ari atolu, transfer hydroplánem. Krásné šnorchlování na domácím reefu.

Diamonds Athuruga ****/*

Resort Diamonds Athuruga se nachází uprostřed atolu Ari a je obklopen nádhernou tyrkysovou lagunu a romantickými plážemi.

Royal Island Resort & Spa ****/*

Vhodný pro dvojice i rodiny s dětmi. Dvě restaurace a několik barů, bazén. Atol Baa (UNESCO) - pestrost života pod hladinou.

Sun Island Resort ****/*

Levnější velký pětihvězdičkový resort s pěknou lagunou na šnorchlování. Je jen zhruba 3 km od vnitrostátního letiště.

Adaaran Select Meedhupparu ****

Ideální místo pro ty co letí na Maledivy poprvé a nejsou extrémně nároční. Klasická dovolená v klidu se šnorchlem a v pohodě.

Innahura Maldives ****

Výborný poměr cena - kvalita, Innahura Resort je otevřený od března 2019.

Safari Island Resort ****

Kvalitní čtyřhvězdička v Severním Ari Atolu s unikátním konceptem, kdy hosté mají 1x za pobyt celodenní privátní výlet lodí s kapitánem. Lze kombinovat se sesterskými hotely během jednoho pobytu na Maledivách. Transfer z Malé je hydroplánem.

Kombinace 2 ostrovů ****

Unikátní příležitost vyzkoušet si během jednoho pobytu dva resorty v severním a jižním Ari Atolu, konkrétně Safari Island a Angaga Island.

Shangri-la´s Villingili ******

Resort pro ty nejnáročnější z vás Shangrila-La´s Vilingili leží na úžasném místě mezi bílými písečnými plážemi a velmi rozmanitou florou. Jeden z největších ostrovů Malediv i s golfovým hřištěm.

Finolhu Resort Baa Atoll *****/*

Nově otevřený TOP luxusní resort na Maledivách. Nabízí velmi zajímavý design, obrovské vily nad vodou i na pláži, a hlavně 1,8 km dlouhou idylickou pláž. Lokalita v atolu Baa zaručuje perfektní šnorchlování.

Sun Aqua Iru Veli *****

Resort Sun Aqua Iru Veli nově otevírá v listopadu 2018. Luxusní resort, který má All Inklusive součástí ceny.

 

Mövenpick Resort *****

Kvalitní pětihvězdička na atolu Noonu situovaná v prvotřídní potápěčské lokalitě, s bohatým podmořským životem a krásnými písečnými plážemi. Super pro rodiny s dětmi díky prostorným vilám s možností soukromí oddělených místností. Všechny vily mají bazén.

7 nocí v dvoulůžkové nadvodní Overwater Lagoon vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery vnitr. letem + člunem, AJ delegát. Platí v termínu 1.10.-23.12. při rezervaci do 31.10.  Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

105.950,-Kč os. All Inclusive

Angsana Velavaru *****

Angsana Velavaru v sobě spojuje tropický životní styl s moderním způsobem bydlení.

Centara Grand Island Resort & Spa *****

Resort Centara Grand je založen na bázi Ultimate All Inklusive. Ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro potápěče, kteří zde najdou i vraky lodí.

Kuramathi Island Resort ****/*

Kvalitní romantický resort s perfektním servisem. Ostrov plný zeleně a moře plné pestrobarevných rybek.

Sun Aqua Vilu Reef ****/*

Resort od kvalitní značky Sun Siyam, který je zejména vhodný pro rodiny s dětmi. Pětihvězdička, která potěší příjemnou cenou.

Kihaa Maldives ****

Resort Kihaa, dřívější Kihaad, se nachází na soukromém ostrůvku v oblasti Baa Atoll. Jeho délka není delší než 600 metrů a tak je dostatečně intimní a komfortní.

Dhigufaru Island Resort *****

Menší resort s pouze 40 vilami fungující teprve od roku 2016 je vhodný pro milovníky klidu a perfektního koupání v nádherné laguně. Osobní přístup a vynikající kuchyně, navíc výhoda lokality v atolu Baa - ideální základna pro potápěče a pro pozorování mant či velrybích žraloků. U ostrova se také pravidelně objevují delfíni.

Meeru Island Resort & Spa ****

Kvalitní resort patřící do stejného řetězce jako Kuredu. Jen 55 minut lodí od Malé. Pokoje v zahradě až nadvodní vily.

Olhuveli Beach Resort ****

Čtyřhvězdičkový resort za příjemnou cenu poblíž hlavního ostrova Malé. Je vhodný pro kombinace se Srí Lankou a pro rodiny s dětmi.

Paradise Island Resort & Spa ****

Jen zhruba 10 km od Malé. Pěkné šnorchlování a klid na pláži. Bungalovy na pláži a luxusní vily nad vodou.

Thulhagiri Island ****

Malý ostrůvek v severním Malé atolu, transfer lodí trvá 20 minut. Varianta pro krátké pobyty a kombinace se Srí Lankou, minimální časové ztráty při transferech z/na Malé.

Filitheyo Island Resort ****

Romantický resort v italském stylu. Vilky na pláži i nad vodou. Jídlo lze volit od polopenze k All Inklusive.

Eriyadu Island Resort ***/*

Eriyadu Islnad Resort je ráj pro potápěče a milovníky šnorchlování. Ostrůvek vhodný pro sportovce a nenáročné.

Hlavní město Malé

Výletních míst na Maledivách není příliš. Jediné co spojuje všechny atoly je hlavní město Malé. Vedle hlavního města je letiště kam jsou směrovány všechny mezinárodní lety. Výlet na Malé je vhodný jen jako ev. zastávka před odletem zpět do Evropy. S delegátem si tak můžete zpříjemnit čekání na svůj let.

Kvůli omezené ploše muselo být Malé dobře plánováno, a tak si uchovalo i trochu zeleně. Nábřeží se navečer mění v rybí trh. Souběžně s nábřežím vede několik ulic, z nichž Amir Ahmeda a Madžili Magu tvoří obchodní centrum města. Z městských staveb se vyjímá budova bývalého sultánova paláce, který byl postaven v arabském stylu. Minarety a mešity jsou neoddělitelnou součástí panoramatu města. Co se týče obchodu, vyváží se z Malé ryby.

 

Maledivy = výlety za šnorchlováním

Určitě se vydejte na jeden z výletů za šnorchlováním z vnější strany atolu. U reefu uvidíte mnohem více pestrobarevných ryb od malých po velké než jen v laguně.

Místní Maledivský průvodce Vám ukáže želvy, různé korály i třeba ryby s podobou papouška. Společně s ním si můžete fotit a prohlížet nepočítatelné množství ryb.

 

Manty a velrybí žraloci

Tito obři dorůstají kolem sedmi metrů a živí se planktonem. Ve vodách Indického oceánu na Maledivách se vyskytují celoročně, různě však cestují za potravou mezi jednotlivými atoly. Možnost zaplavat si s mantou nebo velrybím žralokem je silným zážitkem na celý život! Poraďte se o vhodné oblasti v daném období. 

 

Delfíni v Maledivských vodách

Mnoho resortů pořádá také výlety za delfíny. Poklidná jízda se změní jakmile se chtějí delfíni vozit na vlně pod přídí lodě. Jen trocha štěstí stačí k tomu, aby jste tyto inteligentní tvory zahlédli. Jestliže si je chcete vyfotit, je lepší variantou použít kameru, než fotoaparát. Delfíni jsou příliš rychlí a určitě nebudou pózovat před vaším objektivem.

Resorty jsou ideálním útočištěm pro odpočinek. Lze volit libovolnou délku pobytu v jakémkoliv termínu. Kombinovat lze s okruhem či pobytem na Srí Lance, či při návratu zvolit zastávku v Dubaji.

 

Rodiny s dětmi

Resorty na Maledivách přijímají děti, většina pokojů či vilek je vhodná pro rodiny s jedním dítětem. Pro větší rodiny jsou také varianty, ale není jich mnoho – určitě sem patří Atmosphere Kanifushi, Sun Siyam Irufushi, Cocoon, Furaveri, Ayada, Dhigali… Nejčastěji se jedná o jeden otevřený prostor a děti spí na přistýlkách. Pro větší soukromí je z 90% třeba objednat dvě vily. 

Děti zde naleznou písečné pláže s pozvolným vstupem do vody i písek vhodný k hrám. Větší děti ocení vodní sporty a tenis.

Pro děti jsou vhodnější vily či bungalovy na ostrově než vily nad vodou. Záleží na velikosti a neposednosti dítěte 🙂

 

Svatební cesty na Maledivy

Maledivy pro svůj malebný ráz a klid jsou vhodným místem pro novomanžele. Výhody v podobě slev pro dvojici či dámu jsou jen v lepších resortech. Resorty poskytují drobné bonusy v podobě sektu či ovoce.

Svatby na Maledivách

Zařídíme Vám i svatbu v místním stylu, ale obřad bude jen na oko. Bohužel české úřady sňatky z těchto ostrovů neuznávají. Variantou je jednoduchá úřední svatba v ČR a na Maledivách si pak užijete místní obřad při zvuku bubínků přímo na pláži či v altánu.

 

Potápění a šnorchlování

Maledivy jsou rájem pro milovníky podmořského života. Už jen se šnorchlem je co sledovat. S trochou štěstí potkáte manty, rejnoky či menší žraloky. Pestrobarevných rybek je zde nespočet. Jedny z nejlepších míst pro potápění jsou v atolu Baa a Jižním Ari atolu – šnorchlování a ponory jsou však doménou všech atolů a resortů.

 

Windsurfing na Maledivách

Windsurfing a kite jsou na Maledivách jen na vybraných místech. Pokud chcete zažít sportovní dovolenou s větrem v zádech, plánujte si cestu v období od května do října.  

Podobné destinace

Mauricius

Mauritius

Ostrov Mauricius s usměvavými lidmi je ideálním místem pro exotickou dovolenou. Na své si přijdou zamilované dvojice, rodiny s dětmi i golfisté.

Seychely

Fregat Island

Liduprázdné bílé pláže s žulovými balvany a palmami dokreslující smyslnost této země. Doporučujeme kombinaci dvou a více ostrovů.

Srí Lanka

Srí Lanka

Přívětiví lidé mají co na svém ostrově ukázat. Ať už se jedná o kulturní trojúhelník s památkami, čajové plantáže, nebo pobřeží lemované plážemi.

Mexiko

Mexiko

Ideální volba pro všechny, kteří rádi spojí dovolenou v Karibiku s poznáváním jedinečných Mayských památek. Vydejte se s námi do Mexika!


Nahoru