Relax v ráji

Dovolená snů na jedinečných plážích tropických destinací
Chci relaxační dovolenou →

Luxusní dovolená může být i synonymem pro relaxaci na té nejlepší pláži. Každý z nás má jiné představy, sny a standard, proto ke každému přistupujeme individuálně a sestavujeme vám vaší vlastní exotickou dovolenou. Máme mnohaleté zkušenosti v cestovním ruchu a velice dobře známe požadavky těch nejnáročnějších klientů. Víme, jaká místa jsou ty nejlepší! Odpočívat můžete na famózních plážích Seychelských ostrovů, se šnorchlem objevíte pestrobarevnost lagun Malediv a Mauricius vás uchvátí svým perfektním servisem a azurovou barvou moře. Každá země má své specifika a proto tu jsme my, abychom vám pomohli vybrat to pravé.

Dovolená na greenu

Spojte golf jen s klasickou dovolenou, nebo si nechte sestavit speciální zájezd či golfové safari. Můžete se vydat na top hřiště světa, nebo naopak se začít učit tomuto sportu.

Mauricius

Mauritius
Ostrov Mauritius s usměvavými lidmi je ideálním místem pro exotickou dovolenou. Na své si přijdou zamilované dvojice, rodiny s dětmi i golfisté.

Seychely

Fregat Island
Liduprázdné bílé pláže s žulovými balvany a palmami dokreslující smyslnost této země. Doporučujeme kombinaci dvou a více ostrovů.

Malajsie

Malajsie
Malajsie je země kontrastů nabízí velkoměsta s moderní i historickou architekturou, bílé pláže s vilkami nad vodou, džungle i golfová hřiště.

Vietnam

Vietnam
Krajina posetá rýžovými políčky, dlouhé pláže, rušná, ale nikdy nudná města, milí a pohostinní lidé, to jsou jen střípky z toho, co Vietnam nabízí.

Jihoafrická rep.

Entabeni Safari & Golf
Báječné safari autem či s průvodcem. Oblasti bez malárie i Kruger park, vinařské oblasti, Kapské město i ráj pro golfisty.

Keňa

Keňa
Keňa, úchvatná země na rovníku upoutá nejen směsicí kultur, přírodou s nepřeberným množstvím divoké zvěře, plážemi s bílým pískem, ale i tradicemi.

Mexiko

Mexiko
Ideální volba pro všechny, kteří rádi spojí dovolenou v Karibiku s poznáváním jedinečných Mayských památek. Vydejte se s námi do Mexika!

Relaxační dovolená

Hledáte-li absolutní klid či klasickou dovolenou máme pro Vás dostatek variant. Hýčkat se můžete nechat na Mauriciu, Seychely a Maledivy nadchnou romantiky ...

Mauricius

Mauritius
Ostrov Mauritius s usměvavými lidmi je ideálním místem pro exotickou dovolenou. Na své si přijdou zamilované dvojice, rodiny s dětmi i golfisté.

Maledivy

Kuramathi Island Resort
Malé korálky v moři, kde nic nedělání a odpočinek jsou tím pravým důvodem dovolené. Vezměte si sem knížku, šnorchl a milovanou osobu.

Réunion

ostrov Reunion
Hlavním lákadlem je příroda snad se stovkami vodopádů, vulkánem s lávovým polem. Aktivní dovolená v tropech - to je Réunion.

Srí Lanka

Srí Lanka
Přívětiví lidé mají co na svém ostrově ukázat. Ať už se jedná o kulturní trojúhelník s památkami, čajové plantáže, nebo pobřeží lemované plážemi.

Seychely

Fregat Island
Liduprázdné bílé pláže s žulovými balvany a palmami dokreslující smyslnost této země. Doporučujeme kombinaci dvou a více ostrovů.

Malajsie

Malajsie
Malajsie je země kontrastů nabízí velkoměsta s moderní i historickou architekturou, bílé pláže s vilkami nad vodou, džungle i golfová hřiště.

Vietnam

Vietnam
Krajina posetá rýžovými políčky, dlouhé pláže, rušná, ale nikdy nudná města, milí a pohostinní lidé, to jsou jen střípky z toho, co Vietnam nabízí.

Zanzibar

Zanzibar
Ostrov z pohádek tisíce a jedné noci. Místo, kde se obchodovalo čile s kořením a otroky.

Mexiko

Mexiko
Ideální volba pro všechny, kteří rádi spojí dovolenou v Karibiku s poznáváním jedinečných Mayských památek. Vydejte se s námi do Mexika!

Nejlepší hotely pro relax v ráji

Radisson Blu Azuri ****/*

Nově otevřený resort v roce 2016 leží na severovýchodním pobřeží ostrova. Vhodné od října do začátku května.

El Dorado Royale *****

Nachází se na Mayské riviéře poblíž města Playa del Carmen, vedle překrásné písečné pláže, nedaleko zahrad a řek. Z letiště v Cancúnu je to sem asi 30 min jízdy. Jen pro dospělé. Živější resort pro společenské jedince.

Platné pro termíny 1.11.-24.12.2016 / 17.4.-30.4. při rezervaci do 31.10. Dále pro termíny 1.5.-9.7.2017 / 21.8.-31.10.2017 při rezervaci do 30.4. Zahrnuje 7 nocí v Luxury Jacuzzi Junior Suite, s all inklusive, transfer minibusem a letenku v optimální knihovací třídě z Mnichova nebo Vídně (odlety z Prahy dražší). Možné upravit počet nocí, vždy nutná individuální kalkulace.

46.930,-Kč os. Gourmet AI

Belle Mare Plage *****

Luxusní resort na dva km dlouhé bílé pláži je přívětivý k rodinám a skýtá útočiště nadšených golfistů.

Osoba v dvoulůžkovém pokoji Prestige, 7 nocí pobytu (10 dní dovolené), polopenze, transfery, česká delegátka, letenka (v optimální knihovací třídě). Pobyt v období 12.12.-22.12.2016, s rezervací min. 45 dní před cestou. Příplatek na AI 16.170,-Kč. Vždy nutná individuální kalkulace.

54.910,-Kč os. polopenze

Constance Prince Maurice ******

Jediný Mauricijský resort s vilkami nad vodou. K dispozici 2 golfová hřiště a jedinečný servis jednoho z nejlepších resortů ostrova.

Heritage Awali Golf & Spa *****

Heritage Awali si nese nádech afrických kultur, které se mísí s klasickým mauricijským stylem.

Osoba v dvoulůžkovém pokoji Deluxe do zahrady, 7 nocí pobytu (10 dní dovolené), All Inklusive, transfery, česká delegátka, letenka (v optimální knihovací třídě). Pobyt v období 5.1.-30.4.2017, s rezervací min. 61 dní před cestou. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

60.900,-Kč os. All Inklusive

LUX Le Morne Resort *****

LUX Le Morne je jeden z resortů, o kterém můžeme říct, že jej preferujeme či chováme osobní vztah.

Maritim Resort Mauritius *****

Maritim Resort Mauritius hotel ideální pro svatební cestu nebo přímo pro svatbu. Severozápadní pobřeží je ideální celý rok.

Long Beach Resort ****

Moderně vybavený hotel vhodný pro aktivní nebo odpočinkovou dovolenou leží podél slavné pláže Belle Mare asi 30 km od letiště.

Ambre Resort & Spa ****

V Ambre se zaměřují na dospělou klientelu. Můžete si zde vychutnat nabídku All inclusive nebo si zahrát golf.

Riu Le Morne ****

Resort určený pouze pro dospělé prodělal rekonstrukci 2014/15. V základu rovnou s AI. Levnější varianta 4 hvězdičkového hotelu.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Standard s All Inklusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegátka. Platí pro termín 1.10.-31.10.2016. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možný jiný počet nocí.

42.710,-Kč os. All Inklusive

Dusit Thani *****

Dusit Thani Maldives představuje laskavost a pohostinnost thajské kultury v bezkonkurenčním luxusu Malediv. Ostrůvek je jedinečné místo zapsaný na seznam UNESCO.

Platí pro termíny 1.10.-23.12.2016. Cena zahrnuje 6 nocí v dvoulůžkové vile na pláži, snídani, transfer vnitrostátním letem + lodí, ČJ delegáta, letenku v optimální knihovací třídě. Lze transfer i hydroplánem, příplatek 4.030 Kč os. Lze upravit počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

94.630,- Kč os. snídaně

Constance Moofushi *****

Resort otevřený v roce 2010 leží v jižní oblasti Ari Atolu, což je místo jenž pro svůj podmořský svět je celosvětově uznáváno.

Balíček 7 nocí pobytu (vč. cesty 10 dní), os. v dvoulůžkové vile na pláži, all inklusive, transfery hydroplánem, letenky v optimální knihovací třídě, green tax. Platí pro termíny 1.10.-22.12.2016 s rezervací do 31 .10. Je možné upravit délku pobytu, vždy nutná individuální kalkulace.

99.660,-Kč os. All Inklusive

Constance Halaveli Maldives ******

Jediný resort Malediv s tímto velice luxusním konceptem, kdy nadvodní vily jsou levnější než ty na pláži. Všechny vily i ty nadvodní mají vlastní bazén.

Cena zahrnuje 7 nocí pobytu + cesta (10 dní dovolené), osoba v dvoulůžkové nad-vodní vile s bazénem, snídaně, transfery hydroplánem, letenky v optimální knihovací třídě. Platí pro období 1.10. – 22.12.2016 s rezervací do 31 .10. Nutná individuální kalkulace.

109.050,-Kč os. snídaně

Kuramathi Island Resort ****/*

Kvalitní romantický resort s perfektním servisem. Ostrov plný zeleně a moře plné pestrobarevných rybek.

Platné na termíny 6.1.-30.4.2017 při včasné rezervaci nejpozději 60 dní před termínem cesty. Cena zahrnuje 7 nocí ubytování ve vile na pláži, plnou penzi, transfery hydroplánem, ČJ delegáta a letenky v optimální knihovací třídě. Možné upravit počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

74.390,- Kč os. plná penze

Kuredu Island Resort ****

Romantický resort se skvělým šnorchlováním a servisem. Kvalita za příjemné ceny. Volba od bungalovů nad-vodní vily.

Centara Grand Island Resort & Spa *****

Resort Centara Grand je založen na bázi plné all inklusive. Ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro potápěče, kteří zde najdou i vraky lodí.

Platí v termínech 1.11.-24.12.2016, při rezervaci do 31.10.2016. Zahrnuje pobyt na 6 nocí v dvoulůžkové Beach Suite, all inklusive, transfer vnitrostátním letem, ČJ delegát a letenku v optimální knihovací třídě. Je možné změnit počet nocí, vždy nutná individuální kalkulace. K dispozici slevy na termíny až do konce března (rezervace do 31.10.)

87.960,-Kč os. all inklusive

Adaaran Select Meedhupparu ****

Ideální místo pro ty co letí na Maledivy poprvé a nejsou extrémně nároční. Klasická dovolená v klidu se šnorchlem a v pohodě.

Allamanda Resort ****

Resort je situován u překrásné pláže a žulových balvanů, které jsou typickým znakem Seychel. Toto prostředí je skvěle doplněno pohořím a zelení.

Anse Soleil Beachcomber **/*

Malý izolovaný rodinný hotel na Mahé, vhodný pro méně náročnou klientelu, je obklopený divokou vegetací.

Raffles Praslin *****

Top luxusní resort leží na ostrově Praslin na severním pobřeží, podél dlouhé písečné pláže Anse Takamaka v blízkosti národního parku Vallee de Mai.

Paradise Sun ****

Velice přívětivý resort Paradise Sun je situován na Cote d‘Or, jedné z nejlepších pláží na ostrově Praslin i na světě.

Chateau St. Cloud ***

Rodinný hotýlek uprostřed ostrova La Digue. Na kole to máte všude kousek a cestou k vstupní bráně narazíte na vanilku jenž zde roste.

Fregat Island ******/*

Pokud pro Vás platí "spokojím se jen s tím nejlepším" pak mikro-ostrov Fregat je Vaší cílovou destinací. Klid a romantika v dokonalém luxusu.

LUX Ile Reunion *****

Nejlepší hotel na pláži ostrova Réunion. LUX Ile Reunion je vhodný ke kombinaci s LUX Le Morne na hodinu vzdáleném Mauriciu. Luxusní dovolená na kterou nezapomenete.

7 nocí pobytu + cesta (10 dní dovolené), osoba v dvoulůžkovém pokoji Superior, snídaně. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery člunem, reprezentant. Platí pro pobyty v období 1.11.-2.12.2016. Možnost zvolit jiný počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

59.920,-Kč os. snídaně

Jungle Beach Resort ****/*

Unikátní resort ponořený do přírody, na východním pobřeží Srí Lanky. Velmi klidná lokalita u nádherné pláže. Bydlení ve vilkách obklopených zelení. Ideální doba pro návštěvu: naše léto.

The Datai Langkawi ******

Vhodné po celý rok. National Geographic ohodnotil Datai Bay jako jednu z top 10 pláží na světě.

Four Seasons Langkawi *****

Vhodné po celý rok.  Vybrat si můžete z ubytování v hlavní budově nebo v luxusních vilách na pláži.

Meritus Pelangi Beach ****/*

Ve stylu typické malajské vesnice přímo na pláži. Hotel je jen 15 minut od letiště na ostrově Langkawi. Vhodné celý rok.

Cena platí na 7 nocí pobytu v dvoulůžkovém pokoji Garden Terrace, se snídaní, vč. transferu. Letenka kalkulována v optimální ceně. Platí pro pobyty v období mezi 1.10. – 19.12.2016. Je možné upravit délku pobytu. Vždy je nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

34.400,-Kč os. se snídaní

Angsana Bintan ****/*

Velmi příjemný a cenově dostupný resort u nádherné 1,5 kilometru dlouhé písečné pláže. Ostrov Bintan je 45 minut lodí od Singapuru. Ideální doba na cestu: duben - září. Možnost golfu.

Furama Resort *****

Furama Resort je určen převážně pro náročnou klientelu vyhledávající to nejlepší ubytování, co střední Vietnam nabízí. Ideální dobou pro návštěvu je únor až září.

La Veranda Resort ****

Na ostrově Phu Quoc se nachází jeden z nejlepších hotelů ve francouzský koloniální styl - La Veranda.

Salinda Premium Resort *****

Nově postavený hotel Salinda Premium Resort na ostrově Phu Quoc. Jen pár minut od letiště a jste v luxusu a na úchvatné pláži.

Cinnamon Bey Beruwala *****

Rozlehlý resort s 200 pokoji a dvěma bazény. Jeho poloha  se nachází přímo u pláže. A pokoje, pak naskýtají krásný výhled na tento zlatý skvost.

7 nocí pobytu + cesta (10 dní), osoba v dvoulůžkovém pokoji Standard, snídaně. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery autem, ČJ delegát. Platí pro pobyty v období 1.11.-24.12.2016 s rezervací do 31.10. Příplatek na polopenzi 3.570,-Kč os / pobyt, na AI 8.330,-Kč os / pobyt. Možnost zvolit jiný počet nocí. Nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

27.900,-Kč os. snídaně

Jetwing Ayurveda Pavilions ****

Resort převážně zaměřený na tradiční léčebný systém Ajurvéda leží v severozápadní části ostrova v oblíbené lokalitě Negombo.

Maalu Maalu Resort & Spa *****

Představte si klidnou dovolenou u moře daleko od shonu města.

Swahili Beach *****

Jižně od Mombasy na nejlepší pláži Keni - na Diani Beach. Luxusní varianta pobytu u moře v jednom z nejlepších resortů v oblasti.

7 nocí pobytu + cesta (9 dní dovolené), osoba v dvoulůžkovém pokoji Standard, polopenze. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery. Platí pro pobyty v období 4.1.-31.3.2017 s rezervací do 31.10.2016. Možnost zvolit jiný počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

30.700,-Kč os. polopenze

La Gemma dell Est *****

Okouzlující resort pro náročné na severozápadě Zanzibaru u nádherné pláže. Pokoje v nízkých budovách v dokonalém souladu s přírodou. Výhled na moře z každého pokoje.

7 nocí pobytu + cesta (9 dní dovolené), osoba v dvoulůžkovém pokoji Villa Club, All Inklusive. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery. Platí pro pobyty v období 8.1.-28.2.2017 s rezervací min 61 dní před odletem. Možnost zvolit jiný počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

54.990,-Kč os. All Inklusive

Bluebay Beach Resort & Spa *****

Resort obklopují jej krásné bílé písečné pláže chráněné reefe a azurové moře. Vedle Blue Bay stojí sesterský resort Sultan Sands.

7 nocí pobytu + cesta (9 dní dovolené), osoba v dvoulůžkovém pokoji do zahrady, polopenze. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery. Platí pro pobyty v období 16.1.-31.1.2017. Možnost zvolit jiný počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

41.100,-Kč os. polopenze

El Dorado Maroma by Karisma *****

Luxusní Gourmet All Inklusive hotel jen pro dospělé, na jedné z nejkrásnějších pláží světa. Od 1.9.2016 zbrusu nové nadvodní bungalovy (atmosféra Malediv nyní i v Karibiku).

El Dorado Seaside Suites *****

Leží u krásné pláže jižně pod městem Playa del Carmen, pouhých 30 minut jízdy od historického města Tulum. Naproti je ostrov Cozumel, vyhlášený TOP šnorchlováním. Resort jen pro dospělé, všechny pokoje přímo u pláže, vždy s vlastním bazénem.

Tsarabanjina Madagaskar *****

Leží na mini ostrůvku s čistými plážemi u ostrova Nosy Be patřícího k Madagaskaru, jde o unikátní letovisko v řetězci Constance, je asi 60 km od letiště na Nosy Be a cca 90 min jízdy lodí.


Nahoru