Romantika, líbánky, svatby

Svatba na pláži nebo líbánky snů - využijte výhod
Chci na svatební cestu / svatbu →

Právě čas líbánek je ideální dobou pro romantickou dovolenou. Užijte si partnera na jedné z nejhezčích pláží světa, či se vydejte na dobrodružství do hor tropického ráje, nebo na Africké safari. Nechte se hýčkat a rozmazlovat luxusním resortu, kde se nebudete muset o nic starat. Zapomeňte na starosti a radujte se ze života. Využijte slev pro nevěsty 20 až 100% na ubytování, které poskytují některé resorty na Mauriciu a na Seychelách. Příjemné bonusy a rozmazlování Vás čeká v dalších destinacích jako jsou Maledivy, Malajsie, Zanzibar či Jihoafrická republika…

 

Svatba na pláži

Pokud nechcete podléhat stresu a raději byste někam utekli, pak právě pro Vás je určen romantický svatební obřad na pláži či v zahradě. Nemusíte se zabývat velkými přípravami, stačí si naplánovat dovolenou a dodat potřebné dokumenty. Svatby jsou v ČR a SR uznávány pokud proběhnou na Mauriciu, nebo na Seychelách. Podívejte se do sekce "Co dělat" u jednotlivých destinací! Najdete zde, podrobný popis průběhu svatby a potřebné náležitosti.

Mauricius

Mauritius
Ostrov Mauritius s usměvavými lidmi je ideálním místem pro exotickou dovolenou. Na své si přijdou zamilované dvojice, rodiny s dětmi i golfisté.

Seychely

Fregat Island
Liduprázdné bílé pláže s žulovými balvany a palmami dokreslující smyslnost této země. Doporučujeme kombinaci dvou a více ostrovů.

Mexiko

Mexiko
Ideální volba pro všechny, kteří rádi spojí dovolenou v Karibiku s poznáváním jedinečných Mayských památek. Vydejte se s námi do Mexika!

Výročí svatby

Slavíte-li kulaté výročí svatby, pak je ta pravá doba pro cestu na jeden z těchto ostrovů. Vybrané hotely poskytují obdobné slevy či bonusy pro dámu, jako při svatební cestě. Výročí je nejčastěji bráno 5,10, 15.. let od svatby a dle jednotlivých hotelů, můžete využít výhod až 9 měsíců před či po tomto datu.

Mauricius

Mauritius
Ostrov Mauritius s usměvavými lidmi je ideálním místem pro exotickou dovolenou. Na své si přijdou zamilované dvojice, rodiny s dětmi i golfisté.

Réunion

ostrov Reunion
Hlavním lákadlem je příroda snad se stovkami vodopádů, vulkánem s lávovým polem. Aktivní dovolená v tropech - to je Réunion.

Seychely

Fregat Island
Liduprázdné bílé pláže s žulovými balvany a palmami dokreslující smyslnost této země. Doporučujeme kombinaci dvou a více ostrovů.

Nejlepší hotely pro svatební cestu, svatbu

Ephelia Resort *****

Luxusní resort na Mahé se nachází poblíž mořského národního parku Port Launay. Dvě pláže s jemným pískem a tropická zeleň jsou doplněny skvělým servisem.

6 nocí s polopenzí + 2 noci cesta (9 dní), osoba v dvoulůžkové Junior Suite, optimální knihovací třída letenek z Vídně, transfery, reprezentant. Pobyty během termínu 7.1-31.3.2017 s rezervací do 31.10.2016. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

59.310,-Kč os. polopenze

Meritus Pelangi Beach ****/*

Ve stylu typické malajské vesnice přímo na pláži. Hotel je jen 15 minut od letiště na ostrově Langkawi. Vhodné celý rok.

Cena platí na 7 nocí pobytu v dvoulůžkovém pokoji Garden Terrace, se snídaní, vč. transferu. Letenka kalkulována v optimální ceně. Platí pro pobyty v období mezi 1.10. – 19.12.2016. Je možné upravit délku pobytu. Vždy je nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

34.400,-Kč os. se snídaní

Belle Mare Plage *****

Luxusní resort na dva km dlouhé bílé pláži je přívětivý k rodinám a skýtá útočiště nadšených golfistů.

Osoba v dvoulůžkovém pokoji Prestige, 7 nocí pobytu (10 dní dovolené), polopenze, transfery, česká delegátka, letenka (v optimální knihovací třídě). Pobyt v období 12.12.-22.12.2016, s rezervací min. 45 dní před cestou. Příplatek na AI 16.170,-Kč. Vždy nutná individuální kalkulace.

54.910,-Kč os. polopenze

Heritage Awali Golf & Spa *****

Heritage Awali si nese nádech afrických kultur, které se mísí s klasickým mauricijským stylem.

Osoba v dvoulůžkovém pokoji Deluxe do zahrady, 7 nocí pobytu (10 dní dovolené), All Inklusive, transfery, česká delegátka, letenka (v optimální knihovací třídě). Pobyt v období 5.1.-30.4.2017, s rezervací min. 61 dní před cestou. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

60.900,-Kč os. All Inklusive

LUX Le Morne Resort *****

LUX Le Morne je jeden z resortů, o kterém můžeme říct, že jej preferujeme či chováme osobní vztah.

La Pirogue Resort ****/*

La Pirogue se vine v délce jednoho kilometru podél pláže Flic and Flac s bílým pískem. Zahrada se rozprostírá na 14-ti hektarech a je plná palmových stromů a ibišků.

Maritim Resort Mauritius *****

Maritim Resort Mauritius hotel ideální pro svatební cestu nebo přímo pro svatbu. Severozápadní pobřeží je ideální celý rok.

Trou Aux Biches Resort *****/*

Luxusní nově postavený resort na severozápadním pobřeží. Jedinečnost vilek s doškovou střechou.

Ambre Resort & Spa ****

V Ambre se zaměřují na dospělou klientelu. Můžete si zde vychutnat nabídku All inclusive nebo si zahrát golf.

Riu Le Morne ****

Resort určený pouze pro dospělé prodělal rekonstrukci 2014/15. V základu rovnou s AI. Levnější varianta 4 hvězdičkového hotelu.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Standard s All Inklusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegátka. Platí pro termín 1.10.-31.10.2016. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možný jiný počet nocí.

42.710,-Kč os. All Inklusive

Villas Caroline ***/*

Jen 75 pokojů podél pláže Flic en Flac. Resort prošel rekonstrukcí v roce 2015. Jedna z nejlepších lokalit Mauricia.

Dusit Thani *****

Dusit Thani Maldives představuje laskavost a pohostinnost thajské kultury v bezkonkurenčním luxusu Malediv. Ostrůvek je jedinečné místo zapsaný na seznam UNESCO.

Platí pro termíny 1.10.-23.12.2016. Cena zahrnuje 6 nocí v dvoulůžkové vile na pláži, snídani, transfer vnitrostátním letem + lodí, ČJ delegáta, letenku v optimální knihovací třídě. Lze transfer i hydroplánem, příplatek 4.030 Kč os. Lze upravit počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

94.630,- Kč os. snídaně

Constance Moofushi *****

Resort otevřený v roce 2010 leží v jižní oblasti Ari Atolu, což je místo jenž pro svůj podmořský svět je celosvětově uznáváno.

Balíček 7 nocí pobytu (vč. cesty 10 dní), os. v dvoulůžkové vile na pláži, all inklusive, transfery hydroplánem, letenky v optimální knihovací třídě, green tax. Platí pro termíny 1.10.-22.12.2016 s rezervací do 31 .10. Je možné upravit délku pobytu, vždy nutná individuální kalkulace.

99.660,-Kč os. All Inklusive

LUX South Ari Atoll *****

Pětihvězdičkový LUX South Ari Atoll je jedním z top resortů na Maledivách. Jeho koncept je nejširší co do sportovního vyžití včetně potápění na Maledivách.

Kuramathi Island Resort ****/*

Kvalitní romantický resort s perfektním servisem. Ostrov plný zeleně a moře plné pestrobarevných rybek.

Platné na termíny 6.1.-30.4.2017 při včasné rezervaci nejpozději 60 dní před termínem cesty. Cena zahrnuje 7 nocí ubytování ve vile na pláži, plnou penzi, transfery hydroplánem, ČJ delegáta a letenky v optimální knihovací třídě. Možné upravit počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

74.390,- Kč os. plná penze

Kuredu Island Resort ****

Romantický resort se skvělým šnorchlováním a servisem. Kvalita za příjemné ceny. Volba od bungalovů nad-vodní vily.

Royal Island Resort & Spa *****

Vhodný pro dvojice i rodiny s dětmi. Dvě restaurace a několik barů, bazén. Atol Baa (UNESCO) - pestrost života pod hladinou.

7 nocí pobytu + cesta (10 dní), osoba v dvoulůžkové Beach vile, polopenze. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery letadlem a člunem, ČJ delegát. Platí pro pobyty v období 1.11.-19.12.2016. Příplatek na AI 14.790,-Kč osoba. Možnost zvolit jiný počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

47.590,-Kč os. polopenze

Banyan Tree Vabbinfaru *****

Luxusní resort Banyan Tree Vabbinfaru nedaleko Malé. Najdete zde klid v soukromých vilách se zahradou.

Pro pobyty v období 1.11.-20.12.2016 při rezervaci do 31.10. Cena zahrnuje 6 nocí pobytu + cesta (9 dní dovolené), os. v dvoulůžkové vile s výhledem na oceán s vlastním bazénem, snídani, transfery lodí, letenky v optimální knihovací třídě, ČJ delegát + 30 min masáž. Nutná individuální kalkulace, možné upravit počet nocí.

75.400,-Kč os. snídaně

Atmosphere Kanifushi Maldives *****

Nový Atmosphere Kanifushi byl postaven v září 2013. Jeho jedinečný servis All Iklusive (Platinum Plus) a velké vily lákají rodiny.

Platné pro termíny 1.11.-19.12.2016 při rezervaci do 30.11. Cena zahrnuje 7 nocí v Sunset vile na pláži, Platinum Plus (luxusní forma AI), transfer hydroplánem, ČJ delegáta a letenku v optimální knihovací třídě. Možné upravit počet nocí. Vždy nutná individuální kalkulace.

114.020 Kč os. Platinum Plus

Paradise Island Resort & Spa ****

Jen zhruba 10 km od Malé. Pěkné šnorchlování a klid na pláži. Bungalovy na pláži a luxusní vily nad vodou.

7 nocí pobytu + cesta (10 dní), osoba v dvoulůžkovém Superior Beach bungalovu, polopenze. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery člunem, ČJ delegát. Platí pro pobyty v období 1.11.-19.12.2016. Příplatek na AI 14.330,-Kč osoba. Možnost zvolit jiný počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

41.390,-Kč os. polopenze

Adaaran Select Meedhupparu ****

Ideální místo pro ty co letí na Maledivy poprvé a nejsou extrémně nároční. Klasická dovolená v klidu se šnorchlem a v pohodě.

Summer Island Resort ***/*

Jednoduchý resort pro méně náročné hosty s velmi příjemnou uvolněnou atmosférou a přátelským servisem. Poblíž Malé, vhodné i pro krátké pobyty. Krásná pláž a reef.

Kempinski Seychelles *****

Komfort a luxus – to je přívlastek služeb, které resort nabízí. Budete mít k dispozici odhodlaný a přátelský personál.

Allamanda Resort ****

Resort je situován u překrásné pláže a žulových balvanů, které jsou typickým znakem Seychel. Toto prostředí je skvěle doplněno pohořím a zelení.

Avani Seychelles Barbarons Resort ****/*

AVANI Seychelles Barbarons Resort and Spa se nachází na západě Mahé a v roce 2015 prošel celkovou rekonstrukcí.

Platí pro termíny pobytu v období 1.10.-26.12.2016. Cena je na 7 nocí pobytu + 2 noci cesta (optimální cena letenky z Vídně), osoba v dvoulůžkovém pokoji Avani Standard, snídaně, transfery, reprezentant. Možné upravit délku pobytu. Vždy nutné ověřit kapacitu a připravit individuální kalkulaci.

41.360,-Kč os. snídaně

Anse Soleil Beachcomber **/*

Malý izolovaný rodinný hotel na Mahé, vhodný pro méně náročnou klientelu, je obklopený divokou vegetací.

La Reserve ****/*

Resort se  nachází v národním mořském parku Anse Petit Cour přímo na luxusní pláži s bílým pískem s typickými žulovými balvany. Najdete skvělé podmínky, pro šnorchlování.

7 nocí s polopenzí + 2 noci cesta (10 dní), osoba v dvoulůžkovém pokoji Deluxe, optimální knihovací třída letenek s odletem Vídeň, transfery Mahé i Praslin, reprezentant. Pobyty během termínů 23.11.-10.12.2016Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné jiný počet nocí.

51.410,-Kč os. polopenze

Paradise Sun ****

Velice přívětivý resort Paradise Sun je situován na Cote d‘Or, jedné z nejlepších pláží na ostrově Praslin i na světě.

La Digue Island Lodge ****

Jediný resort přímo na pláži v luxusnějším nádechem na La Digue. Chaloupky z doškovou střechou jsou podél pláže i v zahradě.

Patatran Village ***/*

Malý resort na severu La Digue. Ideální pro ty, kdo hledají klid a romantiku s nádherným výhledem na tyrkysovou zátoku. Místo si oblíbili i snoubenci pro svatební obřady.

LUX Ile Reunion *****

Nejlepší hotel na pláži ostrova Réunion. LUX Ile Reunion je vhodný ke kombinaci s LUX Le Morne na hodinu vzdáleném Mauriciu. Luxusní dovolená na kterou nezapomenete.

7 nocí pobytu + cesta (10 dní dovolené), osoba v dvoulůžkovém pokoji Superior, snídaně. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery člunem, reprezentant. Platí pro pobyty v období 1.11.-2.12.2016. Možnost zvolit jiný počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

59.920,-Kč os. snídaně

Le Recife ***

Ekonomická varianta pobytu u moře na Reunionu. Nejlepší pláž ostrova je chráněna reefem. Vhodné samostatně, nebo jako doplněk po okruhu po celém ostrově.

Entabeni Safari & Golf *****

Soukromá rezervace nedaleko Johannesburgu. Ideální při svatební cestě i pro rodiny s dětmi. Lodge bez plotů.

The Datai Langkawi ******

Vhodné po celý rok. National Geographic ohodnotil Datai Bay jako jednu z top 10 pláží na světě.

Berjaya Langkawi ****

Berjaya Langkawi uchvacuje svým výhledem na smaragdově modré moře a svěží zelené hory. Zasazeno do geoparku, jenž je zařazen na seznam UNESCO. Vhodné po celý rok.  

Cena platí na 7 nocí (10 dní dovolené) pobytu v dvoulůžkovém pokoji Rainforest Chale, se snídaní, vč. transferu. Letenka kalkulována v optimální ceně. Platí pro pobyty v období mezi 1.10.–19.12.2016. Je možné upravit délku pobytu. Vždy je nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

31.330,-Kč os. snídaně

Avani Sepang ****

Vily na kůlech vybíhají do zálivu Malacca v podobě palmy. Kousek od hlavního města i historického přístavu Malacca. Ideální po celý rok.

Japamala Tioman ****

Resort v duchu ekologie. Nevede sem silnice. Cestou z Kuala Lumpur přespíte jednu noc v Mersing.  Doporučujeme březen - říjen.

Evanson Ana Mandara *****/*

Luxusní resort v oblíbeném letovisku Nha Trang - sředním Vietnam. Ideální doba pro návštěvu je leden až říjen.

Princess Annam Resort *****/*

Luxusní varianta ve Vietnamu - zvolte si svou vilu. Princess Annam v Phan Tiet je ideální od listopadu do května.

Villa Aria Mui Ne ****

Nový butikový hotel na pláži Mui Ne. Moderní ekologický přístup a příjemný personál. Vhodná doba - listopad až květen.

Hoian Beach Resort ****

Hoian Beach Resort je vhodný pro novomanžele i jako odpočinkové místo po poznávacím zájezdu. Hlavní sezóna - únor až září.

La Veranda Resort ****

Na ostrově Phu Quoc se nachází jeden z nejlepších hotelů ve francouzský koloniální styl - La Veranda.

Salinda Premium Resort *****

Nově postavený hotel Salinda Premium Resort na ostrově Phu Quoc. Jen pár minut od letiště a jste v luxusu a na úchvatné pláži.

The Blue Water *****

Hotel The Blue Water ve městě Wadduwa se rozléhá v divokých hájích kokosových palem.

Centara Ceysands ****/*

Značka Centara je celosvětovou zárukou kvality. Resort se nachází mezi deltou řeky Bentota a oceánem.

Hikka Tranz by Cinnamon ****

Hotel Hikka Tranz by Cinnamon dříve Chaaya Tranz se nachází v rybářské vesnici Hikkaduwa . Odpočinek na zlatých slunečných plážích a párty až do pozdních nočních hodin.

7 nocí pobytu + cesta (10 dní), osoba v dvoulůžkovém pokoji Standard, snídaně. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery autem, ČJ delegát. Platí pro pobyty v období 1.11.-24.12.2016 s rezervací do 31.10. Příplatek na polopenzi 3.570,-Kč os / pobyt, na AI 8.330,-Kč os / pobyt. Možnost zvolit jiný počet nocí. Nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

26.880,-Kč os. snídaně

Club Bentota ***/*

Ekonomický resort se nachází na samostatném ostrůvku odděleném od pevniny. Jeho břehy omývá Indický oceán i řeka Bentota.

7 nocí pobytu + cesta (10 dní), osoba v dvoulůžkovém pokoji Standard, All Inklusive. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery autem, ČJ delegát. Platí pro pobyty v období 1.11.-23.12.2016 s rezervací do 31.10. Možnost zvolit jiný počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

30.620,-Kč os. All Inklusive

Maalu Maalu Resort & Spa *****

Představte si klidnou dovolenou u moře daleko od shonu města.

Chaaya Blu ****

Retro styl hotelu Chaaya Blue - umístění spojuje klid okraje města Trincomalle s krásnou pláží Uppeveli.

WatherLovers Beach ****/*

Rodinný ekologicky vedený resort s uměleckými díly majitele. Jeden z nejromantičtějších hotelů na Diani Beach.

Swahili Beach *****

Jižně od Mombasy na nejlepší pláži Keni - na Diani Beach. Luxusní varianta pobytu u moře v jednom z nejlepších resortů v oblasti.

7 nocí pobytu + cesta (9 dní dovolené), osoba v dvoulůžkovém pokoji Standard, polopenze. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery. Platí pro pobyty v období 4.1.-31.3.2017 s rezervací do 31.10.2016. Možnost zvolit jiný počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

30.700,-Kč os. polopenze

La Gemma dell Est *****

Okouzlující resort pro náročné na severozápadě Zanzibaru u nádherné pláže. Pokoje v nízkých budovách v dokonalém souladu s přírodou. Výhled na moře z každého pokoje.

7 nocí pobytu + cesta (9 dní dovolené), osoba v dvoulůžkovém pokoji Villa Club, All Inklusive. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery. Platí pro pobyty v období 8.1.-28.2.2017 s rezervací min 61 dní před odletem. Možnost zvolit jiný počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

54.990,-Kč os. All Inklusive

Mapenzi Beach Zanzibar ****

Čtyři hektary tropické zahrady přímo na pláži na východní straně Zanzibaru. Zahrada je plná květů a palem. Pláž s bílým pískem.

7 nocí pobytu + cesta (9 dní dovolené), osoba v dvoulůžkovém pokoji Garden, All Inklusive. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery. Platí pro pobyty v období 8.1.-28.2.2017 s rezervací min 61 dní před odletem. Možnost zvolit jiný počet nocí. Vždy nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

43.280,-Kč os. All Inklusive

El Dorado Maroma by Karisma *****

Luxusní Gourmet All Inklusive hotel jen pro dospělé, na jedné z nejkrásnějších pláží světa. Od 1.9.2016 zbrusu nové nadvodní bungalovy (atmosféra Malediv nyní i v Karibiku).

El Dorado Seaside Suites *****

Leží u krásné pláže jižně pod městem Playa del Carmen, pouhých 30 minut jízdy od historického města Tulum. Naproti je ostrov Cozumel, vyhlášený TOP šnorchlováním. Resort jen pro dospělé, všechny pokoje přímo u pláže, vždy s vlastním bazénem.

El Dorado Royale *****

Nachází se na Mayské riviéře poblíž města Playa del Carmen, vedle překrásné písečné pláže, nedaleko zahrad a řek. Z letiště v Cancúnu je to sem asi 30 min jízdy. Jen pro dospělé. Živější resort pro společenské jedince.

Platné pro termíny 1.11.-24.12.2016 / 17.4.-30.4. při rezervaci do 31.10. Dále pro termíny 1.5.-9.7.2017 / 21.8.-31.10.2017 při rezervaci do 30.4. Zahrnuje 7 nocí v Luxury Jacuzzi Junior Suite, s all inklusive, transfer minibusem a letenku v optimální knihovací třídě z Mnichova nebo Vídně (odlety z Prahy dražší). Možné upravit počet nocí, vždy nutná individuální kalkulace.

46.930,-Kč os. Gourmet AI

Tsarabanjina Madagaskar *****

Leží na mini ostrůvku s čistými plážemi u ostrova Nosy Be patřícího k Madagaskaru, jde o unikátní letovisko v řetězci Constance, je asi 60 km od letiště na Nosy Be a cca 90 min jízdy lodí.

Azul Sensatori JAMAJKA *****

Luxusní hotel značky Karisma na jedné z nejkrásnějších pláží světa na západě Jamajky. Je určen jak pro zamilované dvojice, tak i rodiny s dětmi. Vaše chuťové pohárky bude hýčkat Gourmet All inklusive koncept.

Phi Phi Island Village Beach - Thajsko *****

Světově známý řetězec na Phi Phi postavil luxusní resort se soukromou pláži. Prvotřídní resort má bazén s barem i 4 restaurace.


Nahoru