Za poznáním a dobrodružstvím

Krásy afrického safari z vlaku i klasicky, potápění ...
Chci poznávací dovolenou →

Objevujte krásy afrického safari z vlaku i klasicky, potápějte se v průzračných vodách Indického oceánu nebo procestujte celý svět.

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy mohou být na celou dobu pobytu, nebo jen jako začátek vaší dovolené. Všechny varianty můžeme upravit a přizpůsobit vašim představám. Poradíme kdy se kam vydat a jak jednotlivá místa kombinovat. Podívejte se pro inspiraci do sekce "Kam se podívat" u jednotlivých destinací.

Réunion

ostrov Reunion
Hlavním lákadlem je příroda snad se stovkami vodopádů, vulkánem s lávovým polem. Aktivní dovolená v tropech - to je Réunion.

Srí Lanka

Srí Lanka
Přívětiví lidé mají co na svém ostrově ukázat. Ať už se jedná o kulturní trojúhelník s památkami, čajové plantáže, nebo pobřeží lemované plážemi.

Malajsie

Malajsie
Malajsie je země kontrastů nabízí velkoměsta s moderní i historickou architekturou, bílé pláže s vilkami nad vodou, džungle i golfová hřiště.

Vietnam

Vietnam
Krajina posetá rýžovými políčky, dlouhé pláže, rušná, ale nikdy nudná města, milí a pohostinní lidé, to jsou jen střípky z toho, co Vietnam nabízí.

Jihoafrická rep.

Entabeni Safari & Golf
Báječné safari autem či s průvodcem. Oblasti bez malárie i Kruger park, vinařské oblasti, Kapské město i ráj pro golfisty.

Svět mix..

Zájezdy na klíč
Naše kontakty a spolupráce sahají do mnoha destinací. Stačí se zeptat a říci nám svou představu.  

Mexiko

Mexiko
Ideální volba pro všechny, kteří rádi spojí dovolenou v Karibiku s poznáváním jedinečných Mayských památek. Vydejte se s námi do Mexika!

Safari

Objevte s námi safari po Jihoafrické republice, pouštní Namibii, na místní poměry přepychovou Botswanu, proslulou Keňu a Tanzanii, podivuhodné Zimbabwe, nebo se vydejte sledovat horské gorily do Ugandy či Rwandy. Pokud vyrážíte na první safari v životě, doporučujeme volit mezi Jihoafrickou republikou, Tanzanií či Keňou. Pro zkušenější doporučujeme Zimbabwe, Namibii a luxusní Botswanu či Ugandu.

Jihoafrická rep.

Entabeni Safari & Golf
Báječné safari autem či s průvodcem. Oblasti bez malárie i Kruger park, vinařské oblasti, Kapské město i ráj pro golfisty.

Zanzibar

Zanzibar
Ostrov z pohádek tisíce a jedné noci. Místo, kde se obchodovalo čile s kořením a otroky.

Keňa

Keňa
Keňa, úchvatná země na rovníku upoutá nejen směsicí kultur, přírodou s nepřeberným množstvím divoké zvěře, plážemi s bílým pískem, ale i tradicemi.

Namibie

Namibie
Za hlavní lákadlo turismu se dá považovat panenská nespoutaná příroda, domov divoké zvěře, nejstarší poušť světa s endemickými druhy fauny a flory.

Potápění nejen v Indickém oceánu

Potápěčský ráj najdete na Maledivách i jinde v Indickém oceánu. Poradíme vhodná místa na šnorchlování i pro hlubokomořské ponory. Míst pro ponory je opravdu mnoho např. Maledivy Baa atol je pro svou jedinečnost na seznamu UNESCO, stejně tak několik lokalit na východ od Malajského ostrova Borneo či na Seychelách u hotelu La Reserve. Na Maledivách můžete sledovat majestátní manty i velrybí žraloky. Se šnorchlem se vyřádíte skoro všude.

Mauricius

Mauritius
Ostrov Mauritius s usměvavými lidmi je ideálním místem pro exotickou dovolenou. Na své si přijdou zamilované dvojice, rodiny s dětmi i golfisté.

Maledivy

Kuramathi Island Resort
Malé korálky v moři, kde nic nedělání a odpočinek jsou tím pravým důvodem dovolené. Vezměte si sem knížku, šnorchl a milovanou osobu.

Seychely

Fregat Island
Liduprázdné bílé pláže s žulovými balvany a palmami dokreslující smyslnost této země. Doporučujeme kombinaci dvou a více ostrovů.

Malajsie

Malajsie
Malajsie je země kontrastů nabízí velkoměsta s moderní i historickou architekturou, bílé pláže s vilkami nad vodou, džungle i golfová hřiště.

Vietnam

Vietnam
Krajina posetá rýžovými políčky, dlouhé pláže, rušná, ale nikdy nudná města, milí a pohostinní lidé, to jsou jen střípky z toho, co Vietnam nabízí.

Keňa

Keňa
Keňa, úchvatná země na rovníku upoutá nejen směsicí kultur, přírodou s nepřeberným množstvím divoké zvěře, plážemi s bílým pískem, ale i tradicemi.

Mexiko

Mexiko
Ideální volba pro všechny, kteří rádi spojí dovolenou v Karibiku s poznáváním jedinečných Mayských památek. Vydejte se s námi do Mexika!

Luxusními vlaky

Luxusními vlaky

Dovolená vlakem po planetě Zemi je jedinečná možnost jak poznávat krásy přírody, historii a kultury v příjemném prostředí, obklopeni pohodlím a maximálním komfortem. Jako jediní se více zaměřujeme na tyto poznávací cesty vlaky, jejichž krédem je pětihvězdičková úroveň služeb hotelu na kolejích. Jestliže patříte k náročným cestovatelům a již Vám nevyhovuje klasické cestování, je toto nová možnost právě pro Vás.

Cesta kolem světa

Cesta kolem světa

Z pohledu organizace je cesta kolem světa to nejzajímavější co pro naše klienty můžeme připravovat. Zajisté plánování takovéto cesty zabere více času než klasická cesta, ale stojí to za to. Tou největší odměnou je nám potěšení sledovat spokojenost našich klientů, kteří takovouto cestu absolvují a doporučí nás dalším milovníkům cestování.

Kamkoli chcete…

Kamkoli chcete…

Pro své stálé klienty a pro náročné cestovatele jsme schopni zabezpečit i zájezdy dle jejich představ a nemusejí se týkat zrovna naší specializace. Individuální přístup je jedna z našich hlavních zásad pro práci v cestovním ruchu, proto pokud máte jakýkoliv požadavek dovolené v exotických koutech světa nebo ubytování v luxusních hotelech Evropy, neváhejte se na nás obrátit se svou představou.

Nejlepší hotely pro dobrodružné a poznávací cesty

Constance Moofushi *****

Resort otevřený v roce 2010 leží v jižní oblasti Ari Atolu, což je místo jenž pro svůj podmořský svět je celosvětově uznáváno.

Balíček 7 nocí pobytu (vč. cesty 10 dní), os. v dvoulůžkové vile na pláži, all inklusive, transfery hydroplánem, letenky v optimální knihovací třídě, green tax. Platí pro termíny 1.10.-22.12.2016 s rezervací do 31 .10. Je možné upravit délku pobytu, vždy nutná individuální kalkulace.

99.660,-Kč os. All Inklusive

Eriyadu Island Resort ***

Eriyadu Islnad Resort je ráj pro potápěče a milovníky šnorchlování. Ostrůvek vhodný pro sportovce a nenáročné.

La Reserve ****/*

Resort se  nachází v národním mořském parku Anse Petit Cour přímo na luxusní pláži s bílým pískem s typickými žulovými balvany. Najdete skvělé podmínky, pro šnorchlování.

7 nocí s polopenzí + 2 noci cesta (10 dní), osoba v dvoulůžkovém pokoji Deluxe, optimální knihovací třída letenek s odletem Vídeň, transfery Mahé i Praslin, reprezentant. Pobyty během termínů 23.11.-10.12.2016Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné jiný počet nocí.

51.410,-Kč os. polopenze

Le Duc De Praslin ***/*

Své si zde najdou rodiny s dětmi i zamilované dvojice. Jedna z nejhezčích pláži Cote d´Or je zhruba 150 metrů od hotelu.

Chateau St. Cloud ***

Rodinný hotýlek uprostřed ostrova La Digue. Na kole to máte všude kousek a cestou k vstupní bráně narazíte na vanilku jenž zde roste.

Bird Island ***/*

Malý korálový ostrov Bird Island bez kopců je unikátní velkým množstvím želv a ptáků, kteří zde hnízdí.

Hotýlky - aktivní dovolená **/*

Jednoduché hotýlky pro okruh po ostrově Réunion. Na letiště připravíme auto a program po ostrově. Pomůžeme zvolit ubytování.

Program na 7 nocí na Réunionu + 2 noci cesta (10 dní dovolené), snídaně, půjčení auta, letenka v optimální knihovací třídě. Platí pro období 1.11.-20.12.2016, cena na osobu při obsazenosti pokoje 2-mi osobami. Vždy nutné ověřit volnou kapacitu a individuální kalkulace.

43.650,-Kč os. snídaně

Palm Hotel & Spa *****

Hotel je zasazený mezi útesy s výhledem na modré vody Indického oceánu. Ostrov je ideálním místem pro výlety nejen na sopku.

Diana Dea Lodge ****

Poloha na východě je ideální primárně k objevování oblasti Salazie, místní vesnice v Hellburgu a stejně tak můžete navštívit oblast Takamaka s vodopády.

Entabeni Safari & Golf *****

Soukromá rezervace nedaleko Johannesburgu. Ideální při svatební cestě i pro rodiny s dětmi. Lodge bez plotů.

Rhine Ridge Safari Lodge ****

Safari Lodge vhodný jako kombinace pro hotely co jsou na pobřeží s příletem do Durbanu. Vhodná jsou antimalarika.

Sabi Sabi Earth Lodge *****

Privátní varianta safari v Krugrově parku. Oblast severněji, kde není tolik turistů. Malý privátní lodge s mnoha variantami safari.

Madikwe Game Reserve ****/*

15 lodgů 4-5 hvězd. Madikwe Game Reserve je bez malárie jen 3,5 hodiny cesty od Johannesburgu u hranic s Botswanou.

Victoria & Alfred Hotel ****

Victoria & Alfred Hotel je v samém srdci Kapské Města. Výhled z hotelu na přístav i na hory je uchvacující. Vydejte se do okolí a poznejte jižní JAR.

Japamala Tioman ****

Resort v duchu ekologie. Nevede sem silnice. Cestou z Kuala Lumpur přespíte jednu noc v Mersing.  Doporučujeme březen - říjen.

Angsana Bintan ****/*

Velmi příjemný a cenově dostupný resort u nádherné 1,5 kilometru dlouhé písečné pláže. Ostrov Bintan je 45 minut lodí od Singapuru. Ideální doba na cestu: duben - září. Možnost golfu.

Hoang Ngoc Beach Resort ****

Hoang Ngoc Beach Resort je ideální pro závěr poznávacího okruhu či jako ekonomická varianta. Ideálně listopad - květen.

Mango Bay Eco-resort ***

Ekologický resort na ostrově Phu Quoc je jiný. Návštěva ostrova Phu Quoc je ideální po celý rok jen se vyhněte říjnu.

Hikka Tranz by Cinnamon ****

Hotel Hikka Tranz by Cinnamon dříve Chaaya Tranz se nachází v rybářské vesnici Hikkaduwa . Odpočinek na zlatých slunečných plážích a párty až do pozdních nočních hodin.

7 nocí pobytu + cesta (10 dní), osoba v dvoulůžkovém pokoji Standard, snídaně. Kalkulace s letenkami v optimální knihovací třídě, transfery autem, ČJ delegát. Platí pro pobyty v období 1.11.-24.12.2016 s rezervací do 31.10. Příplatek na polopenzi 3.570,-Kč os / pobyt, na AI 8.330,-Kč os / pobyt. Možnost zvolit jiný počet nocí. Nutné ověřit kapacitu a individuální kalkulace.

26.880,-Kč os. snídaně

WatherLovers Beach ****/*

Rodinný ekologicky vedený resort s uměleckými díly majitele. Jeden z nejromantičtějších hotelů na Diani Beach.

Ocean Village Club ***/*

Ocean Village je malý v roce 2014 rekonstruovaný hotel. Hotel je jen několik desítek metrů od pláže Diani Beach.

Relax Dive Bali ***/*

Příjemný hotel na severu Bali s českým personálem. Potápěči i dvojic zde najdou co hledaní.

Botswana - Chobe Bush Lodge ****

Chobe Bush Lodge je nově otevřený sesterský projekt Chobe Safari Lodge. Nabízí nové prostorné pokoje ..

Zimbabwe - A´Zambezi River Lodge ****

A´Zambezi River Lodge se nachází na kraji města Victoria Falls přímo na břehu řeky nad vodopády. Ideální zastávka při Vašem safari.


Nahoru